Вантажівки об’їжджатимуть площу Перемоги

Вантажівки об’їжджатимуть площу Перемоги

На час збирання цукрового буряку міська рада встановлює обмеження на проїзд вулицями райцентру для важковагових і великогабаритних транспортних засобів.

Як і в минулому році, очільник міськради Олександр Копелець повідомив про укладення договору з агрофірмою «Добробут». Цим документом затверджується схема руху вантажних автомобілів, які перевозять в Білики цукровий буряк, у період із жовтня по грудень.

Відповідно до договору, важковагові і великогабаритні транспортні засоби можуть їхати через Кобеляки вулицями Стародніпровська, Мільйонна (екс-Огія) і Полтавська. Усі інші вулиці для них закриті.

Олександр Копелець розповів, що він планував перекрити ці автошляхи додатковим шаром асфальту. За коштами на ремонтні роботи звертався до районної ради. Але депутати райради профінансували на 140 тисяч частину вулиці Раїси Кириченко (екс-Калініна).

Документ про обмеження руху аналогічний до минулорічного. Щоправда, керівництво «Добробуту» має поінформувати про вимоги міськради кожного водія важковагового транспорту. У разі невиконання вимог, місто буде повністю закрите для вантажівок з буряком. Можливо, буде навіть установлений шлагбаум. І буряк на цукровий завод возитимуть через Бутенки.

Кобеляцький відділ поліції також поінформований про заборону руху по вулицях Раїси Кириченко, Дружби і площі Перемоги.

Відповідальність за встановлення дорожніх знаків покладено на «Міську сервісну службу».

Також міський голова нагадав, що навесні цього року «Добробут» виділив на ремонт асфальтного покриття в місті 100 тисяч гривень. Ці кошти були витрачені на асфальтування згаданих вулиць.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
6 жовтня 2017, 17:28 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації