Проти Юрія Лебедина порушили справу

Проти Юрія Лебедина порушили справу

Депутата Полтавської обласної ради та засновника «Чистої криниці» звинувачують у неповному декларуванні статків.

Юрія Лебедина звинувачують у поданні завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, тобто у порушенні Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

В ухвалі Жовтневого суду міста Полтава, яке можна знайти у Єдиному реєстрі судових рішень, зазначено, що у 2016‑му році підприємство «Чиста криниця» повернуло своєму засновнику частину позики у сумі 42 мільйони 650 тисяч 400 гривень. У щорічній декларації Юрія Лебедина ці кошти не вказані.

Також у рішенні вказано, що у 2016‑му році засновник «Чистої криниці» отримав від підприємства 8 мільйонів 765 тисяч гривень, які не відобразив у розділі 11 декларації. У письмовому поясненні вказав, що зберігав цю готівку за місцем проживання.

У декларації Юрія Лебедина за 2016 рік вказані одна земельна ділянка, будинок у Драбинівці, будинок у Чернеччині Магдалинівського району, квартира у Харкові та нежитлова будова у Руденківці. Також депутат обласної ради задекларував товариство «Чиста криниця», яке оцінене у 40 мільйонів гривень.

Крім цього, Юрій Лебедин отримав у 2016‑му році 17 262 гривні заробітної платні у «Чисті криниці», 53 810 гривень від надання майна в оренду і 990 000 гривень дивідендів від ТОВ «Спецкран».

За санкцією статті 366-1 Кримінального кодексу України «Декларування недостовірної інформації» депутата обласної ради можуть покарати штрафом у сумі від 42 500 до 51 000 гривень, громадськими роботами на час від 150 до 240 годин або 2-ма роками позбавлення волі.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
8 жовтня 2017, 12:01 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Політика | Сторінка для друку1. don / 8 жовтня 2017, 13:33 Вставити цитату
Цікаво, за що це йому 17200 з/п Чиста криниця заплатила
2. ИВЕН / 8 жовтня 2017, 21:22 Вставити цитату
1.don
«Цікаво»


БРЕД-що за тупе запитання.....
3. ЛУНА / 9 жовтня 2017, 10:47 Вставити цитату
Визуально похож на нидзю.Это конечно шутка.А если серьезно,то человек не бедный,мог бы нанять юриста что бы заполнил декларацию,без пропусков.Что скрыл информацию умышленно непохоже.Ведь такие доходы очень просто выявляются.
4. Selena2017 / 9 жовтня 2017, 11:26 Вставити цитату
Пані Луна, з приводу цієї людини ваші жарти жорстокі і недоречні. Ще раз засвідчуєте власну поверховість суджень.
5. ЛУНА / 9 жовтня 2017, 13:40 Вставити цитату
4.Selena2017
«Пані Луна, з приводу цієї людини ваші жарти жорстокі і недоречні.»

Может быть.Я не знаю этого человека лично.Может в этом случае я не права.
6. Vlada82 / 9 жовтня 2017, 16:12 Вставити цитату
Ці люди вміють ховати свої мільйони і на такі суми не помиляються, тож не будьте наївними! Навряд чи Лебедин з самого початку самостійно заповнював свою декларацію, скоріш за все робили це юристи під його ж керівництвом, так шо «помилка» там свідома. Питання в іншому: чому «наїхали» на Лебедина? Не під тим політичним прапором пішов на вибори у 2015-му? Подивимось тепер, якими принциповими будуть у цій справі правоохоронці, наскільки рівні всі перед Законом і як відмазуватиме його від цієї «помилки» ВО "Батьківщина". До речі, Паршевлюк свідомо не вказав, від якої політсили Лебедин є депутатом облради? І ще одне. У статті зазначено, що є ухвала Жовтневого суду міста Полтава у цій справі, але щодо конкретного покарання автор чомусь робить лише припущення. Я про те, шо коли є ухвала, значить уже визначено й конкретну відповідальність. Чи помиляюсь?
7. don / 9 жовтня 2017, 16:23 Вставити цитату
та роздули його теке, що прям страшне що случилось. Він же ці кошти не вкрав? Він просто не розібрався в яку графу 42 мільйони поставити, ці бюрократи такі складні бланки понапридумували, мабуть заплутався в трьох соснах
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації