Районні змагання з орієнтування на місцевості (фото)

Районні змагання з орієнтування на місцевості

Традиційно до Всесвітнього дня туризму Кобеляцька районна станція юних туристів проводить районні особисто-командні змагання учнівської молоді зі спортивного орієнтування "Азимутальне коло". Спортивне орієнтування — складний  вид спорту, в якому для досягнення високого результату необхідно в рівній мірі володіти всіма компонентами: фізичною, технічною, тактичною, психічною та розумовою підготовленістю. Учасник змагань за допомогою спортивної карти і компаса повинен якнайшвидше подолати дистанцію, відвідавши певну кількість точок, які влаштовані на місцевості — контрольних пунктів.

У туристських змаганнях взяли участь 18 команд (4 команди старшої та 14 команд середньої вікової групи) із 10 шкіл району в кількості 121 особа.  Право підняти прапор змагань на урочистій лінійці відкриття було надано вихованцю райСЮТур Стрюку Максиму, який  став призером обласної туристської спартакіади учнівської молоді за підсумками всіх  туристських змагань  2016 року.

В результаті цікавої  та  напруженої  боротьби призові місця розподілилися наступним чином:

по старшій віковій групі:

  • команда Кобеляцького НВК №1–  1 місце;
  • команда №1 Кобеляцької  ЗОШ 1-3 ст.  – 2 місце;
  • команда №2 Кобеляцької  ЗОШ 1-3 ст. – 3 місце;

по середній віковій групі:

  • команда Шенгурівської ЗОШ 1-3 ст.  - 1 місце;
  • команда  №1 Бутенківської ЗОШ 1-3 ст.  – 2 місце;
  • команда  №3 Кобеляцької ЗОШ 1-3 ст.  – 3 місце.

В особистому заліку перемогу вибороли: Бажан Андрій (Кобеляцький НВК №1) другий рік поспіль, Бірюк Анастасія (команда №1 Кобеляцької ЗОШ №2), Гаджимурадов Бахтіяр  (Кобеляцька ЗОШ №3), Талдикіна Тетяна (Бутенківська ЗОШ). Призерами змагань стали: Новак Роман (Кобеляцький НВК№1), Черкаський Сергій (Кобеляцька ЗОШ№2), Білан Тарас (команда №1 Бутенківської ЗОШ), Геня Максим (Шенгурівська ЗОШ), Несторик Олександра (команда №1 Кобеляцької ЗОШ №2), Щербина Анастасія (команда №3 Кобеляцька ЗОШ №2). Всі переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

Туристські змагання надали можливість кожному учаснику підвищити свою майстерність, збагатити свій досвід з орієнтування, відчути азарт справжніх змагань. Діти цікаво та весело провели сонячний осінній день на свіжому повітрі. Юні туристи  завзято  змагалися, спілкувалися, ділилися своїми знаннями  та з хорошим настроєм повернулися додому. На останок слід зазначити, що подібні заходи, вкрай важливі для підростаючого покоління. Адже, регулярна туристська діяльність та участь у туристських змаганнях є ефективною компенсацією браку фізичного навантаження за сучасних умов життя, викликають у школярів позитивні почуття  та емоції, слугують засобом загартовування і збільшення фізичної працездатності організму.


Автор: РайСЮТур
Поділитися:
11 жовтня 2017, 15:38 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації