Україна опинилася в кінці рейтингу якості дорожнього покриття

Україна опинилася в кінці рейтингу якості дорожнього покриття

У 2016 році Україна посіла 137-е місце зі 144 країн світу за якістю дорожнього покриття. 97% українських автодоріг потребують оновлення.

У 2017 році буде відремонтовано близько 2000 км доріг - удвічі більше, ніж у 2016 році і на рівні 2011 року, коли Україна проводила масштабне будівництво, готуючись до проведення Євро-2012.

До цього реконструкція автодоріг аналогічного масштабу проводилася у 1990 році (було відремонтовано 2532 кілометри). Якщо тенденція матиме продовження, у 2018 році може оновитися рекорд за масштабами будівництва за всю історію незалежної України.

Усього в Україні 170 тисяч кілометрів доріг: 50 тисяч — дороги державного значення, 120 — місцевого. За ремонт перших відповідає Укравтодор, другі — у веденні місцевої влади. До їх фінансування Укравтодор відношення не має.

Основні витрати Укравтодору йдуть на фінансування дрібного (ямкового), середнього і капітального ремонту, виплату кредитів і боргів минулих років, зміст і безпеку на дорогах.

У проекті бюджету на наступний рік передбачено 40 мільярдів гривень на ремонт і будівництво доріг.

Поділитися:
11 жовтня 2017, 16:10 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації