«Стандарт» не зумів відігратися у матчі з «Аргусом»

У черговому турі обласного чемпіонату, який пройшов 8‑го жовтня, новосанжарська команда вдома поступилася гостям зі Степного з рахунком 1:2.

У першому таймі за цілком рівної гри гостям вдалося відзначитися двічі. І вже до перерви «Стандарт» поступався гостям з рахунком 0:2. Це неабияк засмутило уболівальників, адже від гри з цим суперником глядачі очікували перемоги (у першому колі «Стандарт» у гостях обіграв «Аргус» із рахунком 2:1).

Після перерви завдяки голу Станіслава Мокрого господарям вдалося відіграти один м’яч: 1:2. А ближче до закінчення гри «Стандарт» мав чудовий шанс, щоб зрівняти рахунок. Після подачі кутового м’яч закрутився у поперечину, відскочив у поле, а захисник новосанжарців Дмитро Киричок не зумів зльоту добити круглого у порожні ворота.

Далі до кінця гри перевагою володіли гості. І лише надійна гра Євгена Трипуза у рамці воріт не дозволила «Аргусу» збільшити перевагу: воротар тричі відбивав круглого після ударів упритул. Матч закінчився мінімальною поразкою господарів: 1:2.

У грі юніорів перемога була на боці «Стандарту». Команда виграла з рахунком 2:0, а голи на свій рахунок записали Максим Казаков та Назар П’ятак.