На Новосанжарщині понад 7 тисяч господарств отримають субсидії

На Новосанжарщині понад 7 тисяч господарств отримають субсидії

З 15‑го жовтня в Україні розпочинається опалювальний сезон. А минулого тижня в управлінні праці та соціального захисту населення розпочали процес перепризначення субсидій.

— Ми отримали програму і сьогодні розпочинаємо внесення даних, — розповідає начальник управлінні праці та соціального захисту населення Наталія Гомля. — Усього станом на 1 жовтня у Новосанжарському районі 7301 домогосподарство є отримувачами субсидій. Це складає 60, 2 відсотка від усього населення району. У літній період субсидіями користувалися 3243 домогосподарства.

Тим, хто отримував субсидію минулого року, звертатися до управління знову не потрібно — субсидія буде перепризначена автоматично. Про це користувач отримує повідомлення. У цьому році в управлінні очікують ще приблизно на 1000 звернень за призначенням субсидії вперше.

Окрім субсидій, значна кількість жителів району мають право на пільги. Станом на 1 жовтня у реєстрі пільговиків перебували 10893 людини. З них 368 — учасники АТО. У неопалювальний період пільгою користувалися 2676 чоловік, у опалювальний — 1673.

Усього на пільги, субсидії та виплату монетизації на Новосанжарщарщині у 2017‑му році буде витрачено 89,5 мільйонів гривень.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
15 жовтня 2017, 12:44 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації