Замість «Водоканалу» створять нову службу

Замість «Водоканалу» створять нову службу

17 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету Кобеляцької міської ради. На ньому міський голова Олександр Копелець оголосив про фактичне банкрутство комунального підприємства «Водоканал».

На засіданні виконкому очільник міськради зупинився на результатах аудиторської перевірки «Водоканалу», яку провела компанія «Скриль».

— Протокол цієї перевірки у мене в сейфі, — сказав Олександр Копелець. — Сьогодні ми його зачитувати не будемо. Усі зауваження завтра на сесії озвучать аудитори. На думку людей, які проводили перевірку, та і я її дотримуюсь, деякі порушення були в такій мірі, що на сьогоднішній день у нас існує загроза для ККП «Водоканал». Фактично підприємство це може дійсно стати банкрутом. Не виключено, що збудеться мрія деяких громадян і місто залишиться без води.

Зі слів міського голови, фонд паливно-мастильних матеріалів фактично відсутній. Документи не передані. Для прикладу Олександр Копелець сказав, мовляв, по паливно-мастильних матеріалах доходило до того, що за день один автомобіль заправлявся по 70 літрів 16 разів. Документи на списання дизельного палива і бензину відсутні.

— Я не буду перебирати на себе роль прокурора чи слідчого, — пояснив Копелець. — І не хочу нікого нікуди запроторити. Але те, що відбувається чи відбулося, фактично підставляє… Лише від однієї екологічної служби 1 200 000 штрафу за користування надрами. Узагалі, за сім років ліцензія на користування надрами навіть не оформлялась. І там багато-багато… Нехай по цьому питанню займаються органи. Тому говорити про щось подробно не будемо.

Олександр Копелець пояснив, що після оголошення висновку аудитом податкова служба може заблокувати рахунки «Водоканалу», а на майно підприємства накласти арешт. Тому на виконком виноситься питання про передачу майна з «Водоканалу» в міську раду. Це майно, зі слів Олександра Олександровича, належить міськраді і було надане в користування.

— Можуть бути заблоковані рахунки, ми не зможемо платити за електроенергію і практично окажимся без води, — підсумував міський голова. — Тому я хочу, щоб ми прийняли рішення про повернення майна міськраді.

Олександр Бистряков припустив, що оскільки «Водоканал» може стати банкрутом, то необхідно паралельно створити нове підприємство, щоб не було провалу.

— Ви правильно все говорите, — погодився Копелець. — Юрист уже працює над цим питанням про створення нового підрозділу міської ради, який займатиметься постачанням води.

— Якщо ми приймаємо рішення про передачу майна, то значить «Водоканалу» вже немає? — припустив Володимир Рева.

— Його практично вже давно немає, — відповів міський голова. — Спроби уйти були зроблені ще в червні місяці (Напевно, Олександр Копелець мав на увазі попереднього керівника підприємства. — Авт.). «Водоканал» отримав від екологічної служби претензію на 1 200 000. За шість місяців на рахунок підприємства поступило 1 860 000 гривень. І при тому не було, чим розплатитись за електроенергію. Якщо буде рішення сесії, то ми створюємо нове підприємство і передаємо йому майно. Борги «Водоканалу» 1 200 000 ми відріжемо.

Іван Харченко наголосив, що особи, які довели підприємство до банкрутства, мають бути покарані.

— Ви завтра на сесії почуєте результати аудиту і все зрозумієте, — наголосив Копелець. — На розгляд депутатів ми винесемо пропозицію про створення нового комунального господарства.

На завершення міський голова сказав, що заборгованості за електроенергію у підприємства немає, а зарплата виплачується.

Члени виконкому підтримали пропозицію про передачу майна «Водоканалу» міській раді.

P. S. Наступного дня на сесії депутати проголосували за передачу майна, що знаходилось у користуванні «Водоканалу», міській раді та за створення нового підприємства, яке займатиметься водопостачанням у Кобеляках.


Автор: Олександр ДІДЕНКО  
Поділитися:
17 жовтня 2017, 14:20 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку1. Чудо Юдо / 17 жовтня 2017, 14:41 Вставити цитату
Корабель іде на дно. Рятуйся хто може!
Дяченко давно уже розповідав що справи кепські, але міськрада не реагувала. Тепер виявилося, що таки справи кепські. Логічно, міський голова пропонує звертати лавочку. І всьому винить Дяченка.
А що, про те що у «Водоканала» немає ліцензії 7(!) років як, не знав ніхто? Не може такого бути. Підозрюю що просто на це всі х** ложили, ото і все.
2. Filon / 17 жовтня 2017, 15:05 Вставити цитату
Скажу чесно, не дуже довіряю сказаному міським головою. Тим більше, що, як і підтвердив автор стаття в розмові, жодних підтверджуючих документів Олександр Олександрович не надав. Були лише його слова.
Для того, щоб ми всі мали змогу обєктивно ( в міру своєї освіти) оцінити ситуацію, потрібно, щоб звіт аудиторів був наданий всім для ознайомлення. Його можна надрукувати, як на сайті міськради, так і на нашому.
Якщо в діях Дяченка є ознаки порушень закону, то міський голова, керуючись результатами аудиту може передати матеріали в правоохоронні органи. І він міг би вже це зробити.Навіть не очікуючи засідання виконкому чи сесії.
Цікаво, а у звіті аудиторів є листи від ФК Кобеляки до Водоканалу із проханням надати матеріальну допомогу?
3. светка / 17 жовтня 2017, 18:59 Вставити цитату
1.Чудо Юдо
«А що, про те що у «Водоканала» немає ліцензії 7(!) років як, не знав ніхто? Не може такого бути. Підозрюю що просто на це всі х** ложили, ото і все.»
Та ні не ложили писали листи як Ісипу так і Копельцю про виділення коштів на отримання ліцензії. Ісип ці листи хоть на сесію виносив, а от Копелець просто їх викинув у смітник!
4. Чудо Юдо / 17 жовтня 2017, 19:34 Вставити цитату
3.светка
«Ісип ці листи хоть на сесію виносив, а от Копелець просто їх викинув у смітник!»

так. уточнюсь - я мав на увазі саме міське керівництво, ан е керівництво "Водоканалу". Дяченко взагалі мав би бути рагульним керівником, якби не звертав увагу на таку вельми важливу річ як ліцензія.

2.Filon
«Цікаво, а у звіті аудиторів є листи від ФК Кобеляки до Водоканалу із проханням надати матеріальну допомогу?»

А що, бувало і таке?О_о
5. Светка / 17 жовтня 2017, 20:51 Вставити цитату
4.Чудо Юдо
«А що, бувало і таке?О_о»

Ой та ладно наче про це ніхто не знає!!!! Я працювала і при Тагадюку і при Дяченку, але коли прийшов до влади цей кнур він вирізав 10 чоловік колективу У Водоканалі (і я в тому числі). І відразу кнур підсадив два комунальних підприємства на "копельцівський податок". Водоканал спонсорує ФК Кобеляки, а МСС 1т дп в місяць. Керівника МСС недавно оштрафували на 10 000 грн за невиплату з/п, а у Водоканалі кидають то 500грн то 700грн.
6. Чудо Юдо / 18 жовтня 2017, 09:43 Вставити цитату
А не дофіга лі вливаній у футбол на наше місто?
Чи й не Ахметов за державні гроші!

Змінено 18.10.2017, 09:45
7. Filon / 18 жовтня 2017, 10:44 Вставити цитату
5.Светка
« Водоканал спонсорує ФК Кобеляки, а МСС 1т дп в місяць. Керівника МСС недавно оштрафували на 10 000 грн за невиплату з/п, а у Водоканалі кидають то 500грн то 700грн.»

А найцікавіше в цій історії те, що якщо раптом правоохоронці та інші контролюючі структури почнуть «копати» і виясняти чому не платять зарплату комунальникам у повному обсязі ( а я ручаюся за достовірність цієї інформації іготовий відповідати у суді), чому збиткові підприємства спонсорують футбольну команду і «нариють» яктйчь кримінал, то Саничу нічого не буде. За попу візьмуть керівників підприємств і, можливо, Віктора Білорибця. А Копелець ніде свого автографа не ставить. Все як було під час його керівництва РДА.
8. Filon / 18 жовтня 2017, 13:32 Вставити цитату
Цікавинки із сесії міськради. Депутати проголосували за створення нового підприємства. Підстави - звіт аудиторів. Не буду коментувати звіт про який почув із чужих вуст. Кажуть - фігня ні про що. Але, можливо, це й не так.
Цікаво, що Водоканал ліквідують для того, щоб він не платив борги державі. Ну та для Копельця це є звичною практикою. Досить згадати господарства колгосп Кірова, Довіра. Та й у Рубанах корови придбані за державні гроші чи то вимерли з голоду чи їх розібрали.
Цікаво, як збанкрутілий Водоканал заплатить аудиторам 45 тисяч гривень за роботу. І знову Санич буде не при ділах.
Геній!
9. Filon / 18 жовтня 2017, 14:58 Вставити цитату
Олександр Копелець пояснив, що після оголошення висновку аудитом податкова служба може заблокувати рахунки "Водоканалу", а на майно підприємства накласти арешт.

Обовязково передивлюся відео. Чи це Саня щось наплутав ( знаючи Саню сумніваюся в цьому) чи Санич виперлює (знаючи Санича схиляюся до цієї версії).
З яких це пір у нас державна податкова служба накладає арешт на майно комунального підпртиємства і блокує його рахунки після звітів якогось приватного аудиту?
Копелець вважає членів виконкому дебілами?
Геніальний клоун!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації