«Зоря» вириває перемогу в «Колоса»

Команда з Руденківки на домашньому стадіоні змогла відігратися у матчі з футболістами зі Стовбиної Долини і здобула вольову перемогу: 2:1.

Гра між «Зорею» та «Колосом» розпочалася з голу гостей. Сергій Болдирєв прийняв м’яча на лінії штрафного майданчика, а потім точно пробив у нижній кут воріт: 0:1. Незабаром «Зоря» відігралася. Артем Співак заробив штрафний перед лінією карного майданчика, а Владислав Мокляк ударом із рикошетом рахунок зрівняв: 1:1. Після цього шанс знову вийти вперед змарнував «Колос»: Євген Писаренко не зміг переграти голкіпера суперників після виходу сам на сам. Хоча у цьому епізоді боковий арбітр і зафіксував офсайд.

Розв’язка настала у другому таймі. «Зоря» двічі поспіль подавала кутовий удар. Після першої спроби Станіслав Мокрий робив скидку на партнера, але трохи неточно. А от після другої подачі захисники знову загубили Мокрого і він ударом головою з центру воротарської вразив порожні ворота: 2:1. І «Зоря» з переможним настроєм налаштовується на гру наступного туру з «Маяком».

«Маяк» у цьому турі на виїзді розібрав на запчастини «Темп» із Сухої Маячки: 1:16. Ще один розгром, досить несподіваний, стався у Пристанційному, де «Кернел» крупно обіграв «Гетьмана»: 8:0. Гру розпочали з хвилини мовчання у пам’ять про гравця з Пристанційного Валентина Моторного. На поле вийшов його син Артем, який у грі забив три голи з восьми.

Не зумів перервати свою програшну серію «Маяк-2», який вдома поступився «Соколу»: 0:4.

У наступному турі відбудеться матч лідерів чемпіонату, «Маяка» та «Зорі». Гра пройде у Малому Кобелячку і розпочнеться о 15:00. Нагадаємо, що у першому колі команди зіграли між собою унічию (0:0).