Відкритий лист Юрію Яковичу Лебедину

Відкритий лист Юрію Яковичу Лебедину

Відкритий лист депутату обласної ради, засновнику ТОВ «Чиста криниця»  Юрію Яковичу Лебедину

Шановний Юріє Яковичу! Ми, жителі Нехворощі, дуже стурбовані тим, як керівництво «Чистої криниці» намагається нав’язати нам конкретних кандидатів у депутати об’єднаної громади і змусити голосувати тільки за них. Ваша остання зустріч з нехворощанами скидалася більше на політичний спектакль, ніж на щиру розмову. Бо все, на жаль, звелося до відвертого підкупу і залякувань виборців. Ви особисто наголосили, що нехворощанська громада була і є для Вас більш чужою, ніж драбинівська, і коли не проголосуємо за кандидатів від ВО «Батьківщина», підібраних «Чистою криницею», то наше село стане для Вас «ще чужішим» і Ви можете не платити в нашу сільраду жодної копійки податків. Проте хочете цього уникнути, обіцяли Ви зі сцени, бо «если по-человечески, то люди живут везде – и в Драбиновке, и в Нехвороще, и в Малой Перещепине», відтак сподіваєтесь на наше чергове «послушание». Але змушувати нас обирати тільки Вам угодних людей – хіба це по совісті і по-людськи? Як же тоді гарантоване нам конституційне право на волевиявлення, право обирати за власним уподобанням? Очевидно, що нехворощан хочете позбавити цих прав, перетворивши їх на німий і глупий електорат, який сам не розуміє свого щастя і не здатний самостійно второпати, за кого йому віддавати голос, а значить не повинен мати альтернативної точки зору.

Що чекає нас в такому разі? Знову буде «кишеньковий» депутатський корпус. Це не припущення, а підтверджена Вашими вустами погроза: якщо хтось із депутатів буде неслухняним, то вплив на нього є дуже простий – «процесс увольнения в «Чистой кринице» длится не более пяти минут». Треба розуміти, що це стосується всіх працівників агротовариства, які посміють виступити супроти волі Хазяїна. Отака виходить у нас демократія, за принципом: «Мы уже всех избрали, вам нужно только прийти и проголосовать». То може до біса таку формальність, як вибори? Хай чистокриничанське начальство призначає нам депутатів своїми наказами і не буде ніякого фарсу з «вільним волевиявлення людей»? І не падатиме тінь на ВО «Батьківщина», бо сьогодні в багатьох виникає переконання, що прихильники політичної партії Юлії Тимошенко так і здобувають перемогу на виборах – підкупом та залякуванням виборців.

Треба сказати, що подібну практику ми спостерігаємо не вперше, але раніше ми наївно вірили у наміри депутатів від «Чистої криниці» допомагати своїй громаді, а що побачили в реальності? Їм, перефразовуючи відому приказку, своя зарплата ближча до гаманця, ніж нагальні потреби рідної громади, тож і голосують лише так, як велять з Драбинівки. Це можна довести багатьма прикладами, варто лише порівняти наш парк із драбинівським, їхні місця відпочинку, їхній медичний заклад, їхній дитсадок, їхню колишню колгоспну контору з нашими подібними об’єктами, і відразу стає зрозумілим, що Нехвороща давно у пасинках драбинян. Про спортивні майданчики зі штучним покриттям взагалі мовчимо – у Драбинівці їх уже два, у нас – жодного! У нас навіть немає нормального громадського туалету в центрі села, на що Ви особисто поскаржилися зі сцени, намагаючись у площину гумору перевести свою розповідь про те, як Вам в суцільній темряві довелося, даруйте, справляти нужду, а директор «Чистої криниці» Віктор Сидоренко підсвічував цей процес ліхтариком з мобільного телефону. Крім того, чи відомо Вам, що працівники будинку культури старалися щедро натопити в приміщенні до Вашого візиту, а перед цим учні нашої школи до настання канікул навчалися в холодних класах? Упевнені, що в Драбинівці подібного не сталося б. І це при тому, що частка нехворощанських земель у загальному масиві «Чистої криниці» більша від драбинівської, та й за родючістю вони не поступаються, а значить і прибуток дають більший на загальних рахунок, проте ставлення до нашої громади чомусь помітно гірше.

Шановний Юріє Яковичу! Якщо Ви дійсно поважаєте нашу громаду, як і всі інші громади, котрі довірили Вам вести аграрний бізнес на своїх земельних наділах, то дайте нам право самостійно визначатися, кого нам варто обирати депутатами сільської ради. Бо ми краще знаємо кожного з кандидатів, і хто більше здатний відстоювати інтереси нашої громади зовсім не на шкоду співпраці з товариством «Чиста криниця». Можливо, за вільного волевиявлення у новому депутатському корпусі нарешті буде представлена і медична галузь тепер уже всіх об’єднаних сіл, бо чомусь серед Ваших кандидатів немає її представника, зате є представник токового господарства агрофірми. Не хочеться думати, що питання охорони здоров’я для Вас є другоряднішим, ніж порядок на току. Дозвольте наочно показати всім, що на території тих громад, де успішно господарюють чистокриничани, існує справжнє, а не показне  народовладдя, що тут місцевий депутат — це дійсно слуга народу, а не слухняний партійний рукопідіймач. Коли ж дотримуватимемось неправомірної практики обирати тільки за чиєюсь порадою, то ще довго в центрі Нехворощі не буде путнього туалету, і Вам ще не раз під час візитів доведеться відвідувати той, що є, в суцільній темряві. Але якогось разу може не виявитися поруч лакея з ліхтариком.


Автор: З повагою – група виборців Нехворощі
Поділитися:
27 жовтня 2017, 11:03 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Політика | Сторінка для друку1. Stefko / 27 жовтня 2017, 11:31 Вставити цитату
Що не кажіть: самоповага чи не найважливіший атрибут власної свободи.У цьому світі поважають силу. Сила виражається з одного боку товщиною гаманця, з іншого боку свободою і власною гідністю. Кожен вибирає те, що йому ближче! Не перевелись на Новосанжарщині гідні люди! Ой! не перевелись!
2. don / 27 жовтня 2017, 11:47 Вставити цитату
друкує рекламні тексти, ніяк не заспокоється, що його звільнили з редакції. вже обгадив усіх кого тільки можна
3. Maks75 / 27 жовтня 2017, 11:55 Вставити цитату
Обнагліли ці олігархи, вже й "душі холопські" купують за гроші. Шо регіонали, шо Юлькини прихвосні - однакова банда. Все рішають за долари і кепкують з простого народу, забуваючи, шо всі під Богом ходимо. Хтось мені казав, шо Лебедин дуже віруючий, то як така поведінка вкладається в рамки віруючої людини?
4. vov / 27 жовтня 2017, 21:28 Вставити цитату
Зінченко навіть підписатися злякався)
5. don / 27 жовтня 2017, 23:59 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
4.vov
«Зінченко навіть підписатися злякався)»

Він же нехворощанський. Свої ж і запідарасять
6. Vlada82 / 28 жовтня 2017, 10:13 Вставити цитату
4.vov
«Зінченко навіть підписатися злякався)»

А разве не мы все здесь боязливо прячемся за выдумаными никами? Кто бы говорил... Вот don любит смело брызгать желчью, но только со своей норки, как мелкий трусишка. Тогда ты первый боишься, что тебя запида..сят, разве не так? А ты выйди на свет и подпишись собственным именем, если хочешь погеройствовать. Да и вообще при чем в данном случае Зинченко, почему он должен подписывать коллективное письмо? Наверное don тоже считает всех нехворощан тупыми и недоразвитыми, не способными противостоять хамскому разгулу олигархов, меняющих политический цвет в зависимости от ситуации и собственной выгоды, да еще и загоняющих своих рабов в одну отару. А еще малограмотными, не в состоянии сложить письменное обращение к своему Пану. Надеюсь, там много нормальных, думающих и не опьяненных обещанными Лебединым купюрами.
7. ukr2017 / 28 жовтня 2017, 20:12 Вставити цитату
1.Stefko
«Що не кажіть: самоповага чи не найважливіший атрибут власної свободи.У цьому світі поважають силу. Сила виражається з одного боку товщиною гаманця, з іншого боку свободою і власною гідністю. Кожен вибирає те, що йому ближче! Не перевелись на Новосанжарщині гідні люди! Ой! не перевелись!»

Хороші слова,правильні.Судячи з дописів,вже видно,хто ,що вибрав.
8. vov / 29 жовтня 2017, 19:11 Вставити цитату
6.Vlada82
« разве не мы все здесь боязливо прячемся за выдумаными никами? Кто бы говорил... Вот don любит смело брызгать желчью, но только со своей норки, как мелкий трусишка. Тогда ты первый боишься, что тебя запида..сят, разве не так? А ты выйди на свет и подпишись собственным именем, если хочешь погеройствовать. Да и вообще при чем в данном случае Зинченко, почему он должен подписывать коллективное письмо? Наверное don тоже считает всех нехворощан тупыми и недоразвитыми, не способными противостоять хамскому разгулу олигархов, меняющих политический цвет в зависимости от ситуации и собственной выгоды, да еще и загоняющих своих рабов в одну отару. А еще малограмотными, не в состоянии сложить письменное обращение к своему Пану. Надеюсь, там много нормальных, думающих и не опьяненных обещанными Лебединым купюрами.»

"З повагою – група виборців Нехворощі" - якось неоднозначно звучить) Може там тільки він і його дружина підписали)
9. Selena2017 / 30 жовтня 2017, 09:00 Вставити цитату
Стиль видає автора з головою, ніхто не помиляється. Тому стаття набуває характер анонімки під конспіративним підписом - ми.
А якщо глянути на викладене по-іншому, то ніщо не заважає автору :
1. Покопатися добряче в собі і визначитися, чи цей крик - турбота про село та його жителів, чи особиста образа на очільника "Чистої криниці". Процес не з легких, не кожному під силу.
2. Благоустрій села - святий обов"язок сільського голови. Чому ті «ми» роками не питали його, як і для чого використані податки, які платив Лебедин ( а вони чималі)? Вибрали момент... Точніше - вибрав.
3. Стаття побудована на висловлюваннях, які виділяє сам автор, щО пропонував промовець - залишається поза увагою. Тому судити і обирати можуть тільки нехворощани.
10. Vlada82 / 30 жовтня 2017, 15:46 Вставити цитату
9.Selena2017
«Стиль видає автора з головою, ніхто не помиляється.»

Уважаемая Selena, не могли бы вы потрудиться и более основательно обьяснить, на чем конкретно основывается ваше утверждение о стиле? Если вы знаток стилей, то укажите конкретные факты, формулы и т.д., по которым определили, что "стиль выдает автора", иначе ваше утверждение - словесный понос, не более. Я никого не защищаю, просто хочу фактажа и обьективности. И еще вот что думаю. Наверное в редакции ЭХО есть это коллективное письмо с конкретными фамилиями, ибо вряд ли они опубликовали бы анонимку, это запрещает закон. Так что не будьте голословными, пожалуйста, уважайте сама себя и свои мысли. Даже vov употребил в своем комментарии слово "может", то есть он всего лишь допускает возможность авторства какого-то Зинченка (увы, я с ним не знакома), а вы утверждаете это как доказанный факт, то есть обвиняете Зинченка. Опять же, без обид, но вас я раньше считала более серьезным блогером, нежели некоторые здесь комментаторы. Не хотелось бы разочаровываться.
11. don / 30 жовтня 2017, 16:04 Вставити цитату
дура, та це реклама, про яку анонімку чи колєктівноє пісьмо ти пишеш. цю рекламу проплатила конкретна людина і написала конкретна людина
12. Vlada82 / 30 жовтня 2017, 16:14 Вставити цитату
Сам дурак, я говорю конкретно об определении стиля, а ты все опять переводишь на рекламу. Кстати, а что рекламирует эта "реклама", какого кандидата? Лебедина?Или его беспредел? Получается как в 1937 году - тройка судей в лице donа, vovы и Selenы позаседали на сайте и определили Зинченка виновным, без доказательств и конкретных фактов. Замечательно! А еще don здесь постоянно трындит о репрессиях и голодоморе. Ведь такие как ты и творили репрессии, назначая не задумываясь, кому дорога на Соловки.
13. Vlada82 / 30 жовтня 2017, 16:34 Вставити цитату
Кстати, знатоки стиля Зинченка, что вы еще читали этого автора, чтобы сделать свои выводы? Дайте, пожалуйста, ссылки на его публикации, хочу самостоятельно сравнить, чтобы не присоединяться к безосновательным обвинениям. Кроме той статьи, что про циничного Супруна. Это моя личная просьба к Selenе. Ведь для обьективного сравнения и анализа нужно несколько публикаций, причем желательно одного жанра. Наверное Selena много читала Зинченка, прошу поделиться.
14. Selena2017 / 30 жовтня 2017, 16:58 Вставити цитату
Владо, так хвилюватися шкідливо. І ваших грубощів я не заслужила , вони мене ображають. Не шукаю у вас і захоплення моїми коментарями , а до справжнього блогера мені далеко. Так що розчаровуйтесь на здоров"я.
Спробуємо розібратися зі стилями. Для цього не існує формул, яких би вам хотілося. Потрібно дуууже часто брати в руки книгу - джерело знань, як колись казали. Це різні автори, різна манера письма, у кожного твору своє забарвлення. І не обов"язково бути особисто знайомим із Зінченком, треба тільки уважно читати " Світлицю" часів його редакторування.
Газета «ЕХО» дотримується своїх правил і попереджує читача про те, що не завжди поділяє думку авторів. Про підписи під цим матеріалом допитуйтеся там. Чому вам доводиться розжовувати такі прості поняття?
Владо, я звикла відповідати за свої слова. І якщо вже написала сАме так, то потрудіться спокійно подумати сама, чому, може, й мала право так сказати. І ще раз нагадую: тут останнє слово за нехворощанами, які знають справжню ціну всьому, що їх оточує.
Вашої прихильності я не запобігаю, вважаю за краще мати власну думку. Вибачайте.
15. Selena2017 / 30 жовтня 2017, 17:12 Вставити цитату
12.Vlada82
«Лебедина?Или его беспредел? По»

Владо, а у вас є напоготові формули чи неспростовні докази «беспредела» Лебедина ? У мене немає. Тому не уявляю собі ситуації, коли б вживу перед жителями Драбинівки розпустила б язика на цю тему : зі мною б не церемонилися.
Оце тільки помітила, що мене віднесено до складу трійки, що покрила себе злочинною славою. Владо, язик ще не поприщило? Не треба розкидатися подібним, бо кармічні закони не дрімають.

Змінено 30.10.2017, 17:44
16. Selena2017 / 30 жовтня 2017, 18:40 Вставити цитату
Владо, а перед вами ж дуже проста перспектива розібратися в стилях. Чому раніше не здогадалася порадити.... Дві статті: одна про те хто нами керує та відкритий лист. Не треба бути великим лінгвістом, щоб зробити висновок : вони ж близнюки ! От і попрацюйте над порівнянням самостійно. Коли сам допетраєш, воно надійніше.
17. Седой / 30 жовтня 2017, 20:05 Вставити цитату
Во дает бабка Селена! Ей уже моих трусов мало... Тепеь подавай ей язык Влады! Розовая, что ли? Настояая Гейропейка :)))
18. Selena2017 / 31 жовтня 2017, 08:40 Вставити цитату
17.Седой
«17. Седой / вчора, 20:05»


Чоловіче, ти не можеш мене образити, як би не намагався. Бо ти НЕЩАСНИЙ. Через те, що втратив батьківщину. Батьківщину- МАТІР. Причини такої втрати можуть бути добровільні або вимушені, примусові. Обидві тяжко караються Долею : муками ностальгії чи принадами зради. Теперішня батьківщина - співмешканка,може, й дала якісь тимчасові матеріальні блага ( у тебе їх днями відберуть не питаючи в рахунок оплати тих балістичних ракет, які несамовитий вистріляв у білий світ як в копієчку), але зло пожартувала, кисельовоВІЗОРом затуманивши мозок та отруївши ненавистю душу. Змусила люто кидатися на колишніх земляків за прагнення жити по-своєму та проклинати мертвих, не даючи собі труду задуматися над їхнім життям, поглядами, жертовністю. Ковтаєш отруйну кашу і не кривишся. Зробили нещасними і хворими на злобу не одного тебе, багато вас там, немало і в Україні. І от диво-дивне: не можна обрати лінії поведінки у спілкуванні з такими. ВІдповісти подібними злими словами - так воно ж твоє рідне, кровне чи пов"язане дружбою... Простити - так то тільки Бог уміє прощати, а люди ні, бо пам"ятають, та й рана болить. Терпіти - так то в кого скільки того терпіння.
Психологи кажуть, що цю психічну руйнацію вже не побороти. Але ,може, вони не враховують сили євшан-зілля - притягальної властивості рідної землі. Чоловіче, спробуй опам"ятатися! Там же "немає другого Дніпра", та й Ворскла за тобою тужить, бо виколихала тебе малого. Звільни свою душу від того намулу, що змушує злоститися на рідний край.
Я щиро бажаю тобі душевного здоров"я.
19. don / 31 жовтня 2017, 09:40 Вставити цитату
ото в нього й штани мокрі, НЕЩАСНИЙ, втратив Батьківщину
20. Vlada82 / 31 жовтня 2017, 09:58 Вставити цитату
15.Selena2017
«Владо, а у вас є напоготові формули чи неспростовні докази «беспредела» Лебедина ?»

Selenо, так читайте ж звернення! А ще коли ви так ретельно вичитували "Світлицю", то порівняйте: у 2010 році за кожним прізвищем кандидата від "Чистої криниці" стояло "Партія регіонів, партія регіонів, Партія регіонів...". А в «Світлиці» від 14 жовтня цього року - лише суцільно "Батьківщина", "Батьківщина", "Батьківщина"... Плюс погрози Лебедина бути більш чужим для Нехворощі. Це хіба не беспредєл? А ви цього вперто не бачите. Ви взагалі прагнете до об’єктивності? Дійсно, жителі Драбинівки забанили б вас умить, аби шось сказали проти Лебедина, хоча й там є його опоненти, які вже не бояться говорити правду в очі. Але ж у статті мова про Нехворощу! Тому не лукавте хоч сама перед собою! На мої прямі запитання щодо методів визначення стилю ви відповіли дуже туманно, фактично не відповіли зовсім. Це теж лукавство. Я спеціально скористалася вашою порадою і перечитала обидві публікації і, повірте, не знайшла між ними тієї схожості, яка б давала право казати, що звернення точно писав Зінченко. Я мсожу зробити подібне припущення, а ось ви подаєте це як уже доведений факт. І до чого тут лінгвістика, яка вивчає мову, а не стилі? Скажімо, щоб встановити приналежність того чи іншого почерку до конкретної людини, існує почеркознавча експертиза, яку проводять фахівці науковими методами, а у вас все просто: захотіла звинуватити Зінченка - мАю на те право. Так ми дуже далеко можемо зайти. Ще раз кажу: я не захищаю Зінченка і не прагну вас образити, просто раджу розібратися спочатку в собі, потім на когось вішати бездоказові звинувачення. Бо ще хтозна, в кого швидше поприщить язика (даруйте, що скористалася вашим стилем).
21. Vlada82 / 31 жовтня 2017, 10:11 Вставити цитату
Вирішила перевірити свої знання, одержані років сорок тому ще в школі й зазирнула до Вікіпедії. Таки ж не помилилася, бо лінгвістика вивчає мову взагалі, всі СКЛАДНОСТІ її прояву (усна, письмова і т.д.). А стиль вивчає СТИЛІСТИКА - окремий розділ мовознавства й літературознавства. Висновок: яким же розумним декому хочеться бути у прагненні повісити на когось ярлик чи звинувачення! А ще я ось що подумала: може й Зінченко приклав руку до того звернення, але ж він врешті-решт журналіст, наскільки мені відомо. Значить, закон дає йому право на подібну практику і водночас вимагає бути правдивим у викладенні фактів, передбачає відповідальність за брехню. А ось ви, Selenо, не є мовознавцем, але без тіні сумніву беретесь порівнювати стилі - близнюки вони чи не близнюки, і на підставі своїх висновків безапеляційно стверджуєте: "Стиль видає автора з головою, ніхто не помиляється"! Задумайтесь над цим. Щиро бажаю вам добра!
22. Selena2017 / 31 жовтня 2017, 10:32 Вставити цитату
Владо , не лукавте. Не добра ви мені бажаєте, а готові розірвати мене на шматки, захищаючи власний інтерес. І до мене нарешті дійшло, хто ви насправді і чого вп"ялися в Лебедина. Не по зубах він вам, не смикайтесь. Тепер все прозоро бачиться, логіки мене ж сам Адекватник учив.

Змінено 31.10.2017, 10:41
23. Vlada82 / 31 жовтня 2017, 10:56 Вставити цитату
Дякую, Selenо, шо ви знаток не тільки стилістики, а й людських душ. От тільки чи не забагато на себе берете? Слідчі органи просто гибіють без вашого уміння визначати, хто є хто і хто як пише. Мабуть, ви вважаєте достойною таку свою відповіддь, хай буде так. На конкретні запитання ви дати відповіді не в змозі, я зрозуміла. Діло не в тому, шо по зубах Лебедин чи не по зубах, а в тому, як він нагинає підлеглий йому електорат. Я оце начиталася про нього і думаю: як добре, шо в Санжарах немає його пайщиків, хоч тут дихати легше. Нехворощанам не заздрю, мабуть подібна картина і в Малій Перещепині, Руденківці та інших лебединівських селах. Хоча й не співчуваю їм, хай самі в себе наводять порядок, як хочуть терпіти - хай терплять. Пам’ятаючи пораду Selenи не опиратися методам Лебедина, бо "не по зубах він вам, не смикайтесь". Люструйте отих дідів, які в компартійних та комсомольських структурах сиділи, а нинішніх перевертнів не чіпайте, вони під люстрацію не підпадають. Подумайєш - учора був "регіоналом", сьогодні став "батьківщинівцем", дайош їм зелене світло! Тоді ще й нарікаємо, що влада наша "не така". А мені неприємно, що Супруна в рідному селі не обрали, тепер він керує у моїх Санжарах, де я народилась і виросла. А хто його привів до влади? Лебедин! Хай там що не каже Selenа, а мені така політика огидна. Ось тут і є мій особистий інтерес. Проте вам, Selenо, я дійсно бажаю добра, хоч вам важко в це повірити, бо міряєте всіх своєю міркою. Нехворощанам та їх однодумцям бажаю мужності. "Борітеся - поборете", як писав Т.Шевченко, а не боротиметесь - сядуть вам не тільки на плечі, а й на голову. Потім за безцінь скуплять вашу земельку й пустять попід тином. Я давно казала, що треба прийняти закон, який забороняв би олігархам займатися політикою, тоді менше буде підкупу і залякування виборців. А в нас шо не керівник - то мільйонер, власник "фабрик, заводів, газет і параходів".
24. Адекватник / 31 жовтня 2017, 10:57 Вставити цитату
18.Selena2017
«Бо ти НЕЩАСНИЙ. Через те, що втратив батьківщину. Батьківщину- МАТІР.»

Нічого він не втратив. Це свідомі замордували свою матір , пішли по миру й матір змусили йти на панель, та ще й міняти орієнтацію. Подібне вже було при німцях і про це образно і влучно писав Володимир Союсра: «Гвіздки твої пробили руки, на вітрі коси золоті, а в чорнім небі — круки, круки... То ти розп’ята на хресті….». Тільки тоді німці розпинали, а зараз свідомі самі розіпяли свою неньку. Тоді неньку врятували, між іншим не без допомоги Сталіна, а зараз вже ніхто не врятує, четвертує її кагал руками свідомих.
25. Vlada82 / 31 жовтня 2017, 10:58 Вставити цитату
Короче, проти чого боролись на Майдані, на те знову напоролись, бо хто платить гроші, той і музику замовляє. Точніше, слухняних депутатів. На цьому припиняю дурну дискусію на тему "хто є хто" і "хто кому по зубах". Кожен сам обирає для себе лідера і ліпить з нього земного бога. Як кажуть, на здоров’я!
26. Dana77 / 31 жовтня 2017, 11:09 Вставити цитату
Дискусія правда шо дурна, бо не можна переконати людину з психологією раба, шо гуртом можна й Лебедину зуби обламати, не допустити далі цей беспредєл. Та багатьом довподоби, коли їх підкупляють, це вже не одні вибори показали. Побачили гроші - і вже повний політичний оргазм! А Лебедину того тільки й треба.
27. Maks75 / 31 жовтня 2017, 11:25 Вставити цитату
Ух, какие страсти развела здесь Селена и Влада! Так только холопы дерутся за своего барина, бросающего им кость с панского стола.
28. Selena2017 / 31 жовтня 2017, 17:39 Вставити цитату
27.Maks75
«27. Maks75 / сьогодні, 11:25»


А цей коментар, Максе, мене дещо дивує. Чому ви приписуєте мені такі низькі пристрасті? Під іншим матеріалом я сказала, що не маю ніяких шкурницьких інтересів. Це якось ще треба доказувати?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації