П’ять кандидатів, три фаворити

П’ять кандидатів, три фаворити

29 жовтня відбудуться вибори в Китайгородській об’єднанні громаді. За посаду її керівника будуть боротися п’ять чоловік.

Китайгородська громада створювалася буквально в муках. Спочатку, згідно з планами районної влади, місцева сільрада мала увійти до складу великої Царичанської громади. У сусідню Рудку надходили пропозиції приєднатися до Ляшківки. Але китайгородці і рудчани відмовили сусідам.

Пізніше з’явилася пропозиція з Могилева. Одночасно жителі Китайгорода скористалися своїм конституційним правом і дробилися дострокового припинення повноважень свого сільського голови Наталії Вербицької. І побажали створити свою самостійну громаду з центром у Китайгороді. До них зголосилися приєднатися рудчани. Врешті решт епопея зі створенням китайгородської громади закінчилася успішно. Її логічним завершенням мають стати вибори голови громади і депутатів.

Вибори мають відбутися 29 жовтня. За право керувати об’єднаною громадою зголосилися поборотися п’ятеро громадян. Частина з них є людьми дуже відомими у вже майже колишньому Царичанському районі. Мова йде передусім про голову Царичанської РДА Сергія Турського та голову райради Світлану Горбачову. Крім них у виборах беруть участь місцевий підприємець Сергій Дашко, пенсіонер Володимир Андрійченко та працівник РАГСу Олександр Манза.

За тиждень до дня голосування співробітники «ЕХО» побували у Китайгороді і методом опитування спробували вияснити, якими є уподобання місцевих жителів, за кого ж вони збираються голосувати. Одразу хочемо підкреслити, що наше опитування не є репрезентативним. Ми підходили до людей на вулицях Китайгорода і запитували, чи знають вони про вибори, чи братимуть у них участь і за кого проголосують. Опитування було проведене у четвер 19 жовтня в період із 10:00 по 11:00.

За годину ми встигли поспілкуватися із 35-ма громадянами. Виявилося, що всі вони знають про вибори 29 жовтня. І лише двоє сказали, що не братимуть у них участі. Одна жінка при цьому наголосила:

— Я була проти створення цієї громади, тому й не братиму участі в процесі виборів.

Тринадцять виборців повідомили, що й до цього часу не визначилися, за кого голосувати. Та це є звичним явищем, коли люди приймають рішення в останній момент.

Десять чоловік сказали, що проголосують за діючого голову РДА Сергія Турського, по п’ятеро симпатизують Світлані Горбачовій та Сергію Дашку. Жоден із нами опитаних не сказав, що проголосує за Андрійченка та Манзу. Деякі люди взагалі не знають, хто такий Олександр Манза.

Цікаво, що практично половина із тих людей, які збираються голосувати за Турського, казали:

— Можете називати наші прізвища, ми своїх симпатій не приховуємо.

Із цікавих коментарів можна відзначити наступні.

— Я буду голосувати за Турського. Це — мій зять.

— Гроші все вирішать. Знову баранів куплять і поведуть на убій.

Крім того, люди відзначали, що активну агітаційну роботу за тиждень до виборів проводить лише Сергій Турський. Листівок чи інших агітаційних матеріалів від інших кандидатів, вони чомусь не бачили.

Кому симпатизують жителі Рудки, ми не виясняли. А про результати голосування спробуємо максимально оперативно повідомити на редакційному сайті «ЕХО».


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
27 жовтня 2017, 14:18 | Регіон: Царичанка | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації