У Нових Санжарах гостювали решетилівці

У Нових Санжарах гостювали решетилівці

20‑го жовтня у Центрі культури та дозвілля зустрічали гостей із Решетилівського району.

Зустріч представників двох сусідніх районів відбулася у рамках заходу «Решетилівська осінь на Новосанжарщині». До селища завітали митці й таланти із Решетилівського району.

— Наші райони мають єднатися не лише економічно і територіально, але і завдяки культурним та духовним зв’язкам, — сказав у своєму виступі зі сцени Центру культури та дозвілля голова Новосанжарської РДА Сергій Бульбаха. Його колега із Решетилівщини Роман Перепелиця таку пропозицію єднання підтримав. Крім цього, усіляко підтримувати таке починання пообіцяли голова обласної державної адміністрації Валерій Головко та голова обласної ради Олександр Біленький, які були почесними гостями заходу.

Під час «Решетилівської осені» усі бажаючі змогли з місць у глядацькому залі спостерігати за виступами талановитих артистів із сусіднього району. Крім цього, у холі ЦКД на гостей заходу очікувала виставка творів мистецтва.

Після завершення концерту гостей проводжали бурхливими вдячними оплесками. І тепер творчих новосанжарців чекають із візитом-відповіддю на Решетилівщині.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
27 жовтня 2017, 19:30 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

1. don / 28 жовтня 2017, 23:04 Вставити цитату
Нашим і показати буде нічого в Решетилівці. Сдид-позор Торбіну та працівникам культури. Понабирали родичів, гроші гребуть лопатами і ходять забухані на роботі, а результат нульовий
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації