Матчева зустріч у Ворохті

Матчева зустріч у Ворохті

19-22 жовтня в смт. Ворохта, Івано-Франківської області на спортивній базі «Україна» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»  проводилась матчева зустріч серед сільських і  селищних голів, голів районних рад та райдержадміністрацій Полтавської та Івано-Франківської областей.

До складу спортивної делегації Полтавщини входило 105 учасників з різних районів області. Слід відзначити, що Кобеляцький район на даних змаганнях представляли:  Калантиря О.І. (Дашківський с.г.), Скляренко В.М.   (Вільховатський с.г.), Демченко В.М. (Іванівський с.г.), Пилипенко С.М. (Лебединський с.г.), Блискун М.В. (Василівський с.г.), Кобель С.А. (Золотарівський с.г.), Петров С.Г. (заступник Білицького  с.г.), Горбенко В.І. (Придніпрянський с.г.).

В програму матчевої зустрічі були включені такі види спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, дартс, перетягування канату.

Представники нашого району досить успішно виступали на спортивних майданчиках спортивної бази «Україна». За підсумками зустрічі в змаганнях з волейболу Полтавська область до команди якої входили Скляренко В.М. та  Пилипенко С.М. зайняла друге місце.

Вдало діяли в складах своїх команд Петров С.Г. (перетягування канату), Кобель С.А., Демченко В.М. (дартс).

 В індивідуальних змаганнях  Калантиря О.І. зайняв третє місце з настільного  тенісу,  Блискун М.В. посів третє місце з шашок та  Горбенко В.І. четверте з шахів.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
7 листопада 2017, 15:45 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації