На Полтавщині діятиме хаб розвитку організацій громадянського суспільства

На Полтавщині діятиме хаб розвитку організацій громадянського суспільства

Під час тренінгу, що відбувся 07 листопада 2017 року в приміщенні молодіжного центру Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В. Малика учасникам представили ідею створення хабу розвитку організацій громадянського суспільства. Хаб (центр) надаватиме підтримку невеликим регіональним організаціям громадянського суспільства  у подоланні викликів організаційного розвитку та досягненні більш стійкого впливу через покращені процедури внутрішнього врядування, політики та практики. Учасниками тренінгу стали громадські активісти, журналісти та представники бізнесу, що працюють на теренах Полтавської області.

Презентуючи діяльність хабу, керівник громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур зазначив, що такий центр дозволить мобілізувати місцеві неурядові організації на виконання спільних ініціатив і проектів, розширить можливості отримувати експертну та консультативну підтримку та передавати досвід в сфері організаційного розвитку іншим організаціям.

З вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради Світлана Скиба, яка підкреслила важливість подібних навчань як для громадських активістів так і для представників муніципалітету та побажала плідної роботи.

Провести тренінг запросили тренера, засновницю компанії «Footprincessball» Олену Біклу (м. Київ). За її допомогою учасники познайомились з основними засадами комунікаційної стратегії, дізналися про елементи комунікації та її цілі. Під час роботи в міні – групах обговорювали та створювали основний слоган та ключові повідомлення медійної кампанії для своїх організацій.

Юлія Кузовкова, керівник благодійної організації «Благодійний фонд «Вектор плюс» приїхала щоб взяти участь у тренінгу з Пирятинської ОТГ. Вона переконана, що від вибору ефективних каналів та інструментів комунікації залежить успіх діяльності організації в громаді. Творчо підійшли учасники до визначення цільової аудиторії. За допомогою різнокольорового матеріалу для ліплення вони створили портрети цільової аудиторії та представили шляхи розв’язання конкретних локальних проблем.

Захід відбувся в рамках проекту «Посилення спроможності неурядової  організації, як запорука її активності  у суспільстві та зацікавленості  у власному організаційному розвитку». Цей проект впроваджується завдяки гранту, наданого через Програму LINK Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи. Проект фінансується Міністерством Клімату та Довкілля Норвегії.


Автор: Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»
Поділитися:
8 листопада 2017, 10:20 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації