У податковій новий керівник

У податковій новий керівник

Кобеляцьке відділення Кременчуцької об’єднаної податкової інспекції очолив спеціаліст з 20‑річним стажем.

Із 31 жовтня на посаду начальника кобеляцьких податківців призначений Олександр Литвин. Як розповів 51‑річний керівник, у податковій він працює з 1993 року. Останні вісімнадцять — у Державній податковій інспекції міста Полтава. Одружений, має троє дітей.

Згідно декларації, Олександр Литвин зареєстрований у селі Черкасівка Полтавського району. Фактично проживає в Полтаві. Одружений з Оленою Литвин. У власності дружини знаходиться квартира в Полтаві площею 57,1 квадратного метра, яку вона придбала в 2011 році за 253 500 гривень. Олена Литвин володіє двома автомобілями: «Рено Флюєнс» 2010 року випуску та «Сузукі Гранд Вітара» 2007 року випуску. Також дружина податківця є власником ТОВ «Виробничо-рекламний комбінат ЛТД» та має 50‑відсоткову частку у ТОВ «Європіум груп». У 2016 році її дохід від зайняття підприємницькою діяльністю склав 900 000 гривень. У 2015 та 2016 роках Олена Литвин брала кредити в банку на суму 50 000 та 97 000 гривень відповідно.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
10 листопада 2017, 12:46 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

1. Beri Mor / 10 листопада 2017, 14:03 Вставити цитату
Ну як воно получається-тільки хто допадеться до державного корита,в того жінка відразу нев"їбена бізнесвумен з квартирами,машинами,і всякими там ЛТД.Невже знайдеться блажений,який повірить в такий збіг?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації