Полтавщина: в Кременчуцькій виховній колонії відзначили тиждень української писемності та мови (фото)

Полтавщина: в Кременчуцькій виховній колонії відзначили тиждень української писемності та мови

10 листопада 2017 року  вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» підбили підсумки тижня української писемності та мови, який присвятили Дню української писемності та мови – державному святу.

Заходи провели з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню рідних мов різних етнічних груп, піднесення значення традицій українського народу та формування національної свідомості юнаків. В установі вихованці з різних регіонів України. Для зацікавлення таких різних хлопців добиралися різноманітні пізнавальні завдання, ігрові вправи, конкурси. Але найбільше вихованці полюбили уроки-змагання та уроки-диспути, на яких можна якнайповніше висловити свою думку, продемонструвати свої знання та вміння, помірятися інтелектуальною силою з іншими учнями. Тож мовознавчий турнір-змагання серед команд школярів видався захоплюючим, веселим та пізнавальним. Було проведено інформаційні години, на яких учням розповіли про історію та традиції відзначення Дня української писемності та мови. Розкриттю художнього таланту сприяв конкурс малюнків на тему: «Любіть рідну мову та неньку Україну». Юні майстри пензля втілили на папері почуття патріотизму до рідної країни, її мови, звичаїв та культури.

Начальник виховної колонії Олександр Сайко привітав хлопців зі святом та побажав процвітання та якомога більшого існування нашій українській мові, а молоді - зберегти й утвердити українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. 


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
10 листопада 2017, 16:12 | Регіон: Кременчук | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації