У Дашківській сільській раді може з’явитися пожежна частина

У Дашківській сільській раді може з’явитися пожежна частина

15 листопада в райдержадміністрації відбулась нарада з реалізації проектів міжмуніципального співробітництва на території Кобеляцького району, яку провела перший  заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова.

В ході засідання було розглянуто питання, щодо створення пожежної частини на території Дашківської сільської ради на умовах співробітництва з Вільховатською, Орлицькою, Придніпрянською та Василівською громадами, а також місцевого комунального підприємства в селі Озера по водозабезпеченню жителів Озерянської, Шенгурівської та Лучківської сільських рад.

В результаті, було прийнято рішення провести  нараду в селі Дашківка та визначитися з приміщенням, де буде розташована пожежна частина і прорахувати необхідний обсяг фінансових ресурсів для її утримання.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації доручила головам виконкомів Шенгурівської та Лучківської сільських рад спільно з Озерянською сільською радою детально вивчити питання щодо створення комунального підприємства по водозабезпеченню.


Автор: Прес-служба Кобеляцької РДА
Поділитися:
17 листопада 2017, 12:29 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації