Бюджетників без зарплат не залишили

Бюджетників без зарплат не залишили

Депутати районної ради частково виділили кошти, необхідні для виплати заробітної плати медикам, вихователям та іншим працівникам бюджетної сфери.

У статті «На зарплати медикам і вихователям не вистачає більше мільйона», надрукованій у попередньому номері, говорилось про те, що 20 листопада відбудеться сесія Кобеляцької районної ради, на якій депутати ділитимуть 3 мільйони гривень. Ці мільйони надійшли в бюджет району в якості перевиконання. Пропозицій від установ і організацій щодо виділення додаткових коштів надійшло на суму 9 мільйонів 42 тисячі. Найважливіші з них стосувались заробітних плат і розрахунків за енергоносії.

У понеділок сесія відбулась. За всі фінансові питання депутати проголосували без обговорення, оскільки кошти вони попередньо розподілили на бюджетній комісії.

Відділ освіти отримав 1 632 000 гривень. На заробітну плату педпрацівникам дошкільних закладів районні обранці виділили 380 000, на продукти харчування для дитсадків — 200 000, на оплату за газ та дрова — 965 000. Також за 67 тисяч буде придбане обладнання, необхідне для доукомплектування нової котельні в НВК №1.

Отримають у листопаді заробітну плату і працівники центральної районної лікарні. Для цих потреб депутати передбачили 450 000. Ще 134 000 — для оплати за енергоносії і водопостачання.

Із більш ніж 1,5 мільйона гривень, які прохало керівництво Центру первинної медико-санітарної допомоги, на рахунок комунального закладу надійде лише 25 тисяч. Їх використають на оплату безкоштовних і пільгових рецептів.

На зарплату працівникам клубних установ і опалення приміщень перерахують 100 000. Хоча до кінця року не вистачає ще 170 тисяч. На поточний ремонт покрівлі районного Центру культури депутати передбачили 87 тисяч.

Частково отримають надбавку до зарплатні і працівники апарату районної ради. Із необхідних 317 тисяч їм надійде 70. За висвітлення діяльності райради на сторінках газети «Колос» із районного бюджету перерахують 35 тисяч.

Також депутати частково виділили кошти на зарплати працівникам районного трудового архіву і ландшафтного парку «Нижньоворсклянський». Крім цього, на умовах співфінансування для парку закуплять човен на повітряній подушці і обладнання для моторних човнів. На ці потреби районні обранці спрямували 335 тисяч.

Отож, у листопаді всі бюджетні організації зможуть виплатити зарплати своїм працівникам і розрахуватись за енергоносії. Сподіваємось, що з наступного перевиконання ці фінансові питання будуть повністю вирішені.


Автор: Олександр ДІДЕНКО
Поділитися:
21 листопада 2017, 19:49 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації