Облрада профінансує два кобеляцькі проекти

Облрада профінансує два кобеляцькі проекти

Переможцями конкурсу проектів розвитку територіальних громад стали Канавська сільська та Кобеляцька районна ради.

21 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

У цьому році на конкурс було подано 86 проектів, які розроблялися за такими напрямами: впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій на об’єктах соціальної сфери, поліпшення соціальної інфраструктури населених пунктів, охорона навколишнього природного середовища, розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів.

Згідно результатів голосування комісії, переможцями конкурсу визнані 52 проекти. Для їх реалізації на умовах співфінансування обласна рада виділить 17,7 мільйона гривень.

Із проектів‑переможців два подані з Кобеляцького району. Канавська сільська рада отримає 100 тисяч на втілення проекту з реконструкції системи опалення Будинку культури шляхом заміни на альтернативне енергозберігаюче інфрачервоне електричне опалення. Районній раді надійде 600 тисяч для покращення привабливості Кобеляцького краю шляхом розвитку сільського туризму. Цей проект впроваджуватиметься райрадою спільно з Світлогірською, Комендантівською, Григоро-Бригадирівською та Підгорянською сільськими радами.

Реалізація проектів відбуватиметься в наступному році.

Нагадаємо, що всього на конкурс були подані чотири проекти. Василівська сільська рада планувала реконструювати мережу вуличного освітлення в селі Литвини. Шенгурівська сільрада спільно з Лебединською та Лучківською — провести капітальний ремонт амбулаторії практики сімейної медицини, яка знаходиться в Шенгурах.


Автор: Олександр ДІДЕНКО
Поділитися:
21 листопада 2017, 20:21 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації