Поліцейські розпочали перевірку діяльності кобеляцького «Водоканалу»

Поліцейські розпочали перевірку діяльності кобеляцького «Водоканалу»

Перевірка розпочалася після того, як до правоохоронців із відповідною заявою звернувся теперішній керівник комунального підприємства.

Наразі про відкриття кримінального провадження мова не йде. Про це редакцію повідомив начальник Кобеляцького відділу поліції Володимир Федан. Поліцейські ознайомлюються як із результатами аудиторської перевірки діяльності «Водоканалу», так і з бухгалтерськими та фінансовими документами. А вже після цього буде прийнято рішення про те, чи відкривати кримінальне провадження, чи ні.

У свій час редакція «ЕХО» висловлювала готовність надрукувати на своєму сайті результати і висновок аудиторської перевірки, яку проводила одна з полтавських фірм. Поки що ми не маємо у своєму розпорядженні цього документа.

Той текст, що був кілька тижнів тому надрукований у одному з місцевих ЗМІ із незрозумілим правовим статусом, не можна назвати результатом аудиторської перевірки. І справа тут зовсім не в напівлегальному статусі офіційного бюлетеня, який де-факто є газетою (нагадаємо, що органи місцевого самоврядування не мають права утримувати власні газети).

Справа у самому тексті. Будь-який фахівець із юриспруденції чи бухгалтерії знає, що офіційний документ має містити у собі найменування організації, котра його видала. Під так званим текстом у так званому бюлетені немає навіть підпису. Окрім того, офіційні документи не закінчуються реченнями на зразок «Ігоре Петровичу, обережно!».

Водночас редакція «ЕХО», як і раніше, сподівається, що на розгляд широкого загалу буде наданий автентичний текст аудиторської перевірки з усіма відповідними атрибутами.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
24 листопада 2017, 12:13 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації