Реальні квартири за реальними цінами

Реальні квартири за реальними цінами

Люди, яким зараз за сорок ще можуть пригадати з якими проблемами доводилось стикатися при спробі продати або купити будь-яку нерухомість. Про радянські часи годі й говорити, тоді громадянин, який купляв квартиру навіть в обласному центрі, автоматично підпадав під підозру в спекуляції або отриманні інших «не трудових доходів».

Після початку «перебудови», а потім із набуттям Україною незалежності дана проблема зникла. Але зявилися інші. Людям дозволили вільно заробляти і витрачати гроші, але від цього нікуди не зник дефіцит інформації. Зараз із посмішкою згадують часи, коли оголошення про продаж, купівлю чи оренду житла, розклеювали в кращому випадку на спеціальних тумбах. А посередники, які на цьому намагалися заробити тримали всю інформацію в своїй голові або записували в зошити в клітинку.

Згодом на зміну цим ледве не середньовічним атрибутам прийшли ріелтори та газети безкоштовних оголошень. Але їх гегемонія була недовгою. Стрімкий розвиток науково-технічного прогресу, зокрема, інформаційних технологій, зробив доступ до необхідної інформації практично блискавичним. Зараз заключити попередню угоду про придбання нерухомості можна через кілька хвилин після того, як квартиру чи будинок виставили на продаж. І це не є перебільшенням. Реальний досвід продажів через  https://realia.ua/prodazha-kvartir/ є цьому підтвердженням. При цьому мова йде не виключно про угоди в якихось великих мегаполісах, мешканці яких не розлучаються із електронними гаджетами. Послугами подібних порталів нерухомості охоче користуються і провінціали.

Серйозні великі портали нерухомості приваблюють клієнтів передусім величезним обсягом наданої інформації. Вони вже давно не обмежуються банальним розміщенням оголошень у рубриках «продам» чи «куплю».Сайт realia.ua пропонує своїм клієнтам безліч інших послуг. А головне – тут перевіряють достовірність розміщеної інформації. Більше того, надають поради з приводу того, як не стати жертвою різних квартирних аферистів. А це, погодьтеся, досить вважливо під час заключення угоди вартістю в кілька мільйонів гривень.

Крім того, кожен, хто має намір продати квартиру, скажімо в Києві, може одразу дізнатися, на придбання якої нерухомості може розраховувати у інших населених пунктах України.

До того ж, маючи в своєму розпорядженні такий величезний масив інформації, як на realia, легше інвестувати у нерухомість, як джерело додаткового прибутку.

Та все ж, найголовніше, що у будь-яяку мить у будь-якій точці України, можна знайти реальну квартиру за реальною ціною.


Автор: Степан Луговий
Поділитися:
24 листопада 2017, 18:04 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації