Вихованці Кременчуцької виховної колонії прийняли участь у міжнародному заході AMNESTY INTERNATIONAL (фото)

Вихованці Кременчуцької виховної колонії прийняли участь у міжнародному заході AMNESTY INTERNATIONAL

29 листопада 2017 року вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія»  прийняли участь у щорічному міжнародному заході Amnesty International – Марафоні написання листів підтримки на захист в’язнів сумління.

Захід організували за ініціативи Кременчуцького осередку Української Асоціації «Міжнародна Амністія». Юнакам розповіли про Марафон написання листів, про життєву долю «героїв» Марафону, права яких були жорстоко порушені. В рамках акції вихованці виявили небайдужість та написали листи підтримки і солідарності на захист осіб, чиї права були порушені. У зверненнях хлопці виразили слова підтримки і сподівання людям, які стали жертвами порушень, їх сім’ям та колегам.

«Юнаки виявили впевненість, що саме їх листи і підписи врятують та зможуть змінити чиєсь життя на краще, і допоможуть захистити права людини в усьому світі», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

 


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
29 листопада 2017, 13:47 | Регіон: Кременчук | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації