Лубенщина приєдналася до міжнародної кампанії проти ґендерного насильства в Україні

Лубенщина приєдналася до міжнародної кампанії проти ґендерного насильства в Україні

30 листопада 2017 року учні старших класів Вовчицького ліцею імені В.Ф. Мицика приєднались до інформаційної кампанії «16 Днів Активізму» проти гендерного насильства. Кампанія стартувала 25 листопада і триватиме до 10 грудня, Міжнародного дня прав людини. Інтерактивну зустріч разом з учнями провели фахівці Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у співпраці з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Своїми діями активісти намагаються привернути увагу до найбільш незахищених та вразливих груп жінок і дівчат задля спрямованої дії на запобігання та припинення насильства щодо жінок та дівчат. «Захід влаштували  щоб підвищити обізнаність молоді щодо проблем гендерно обумовленого насильства та шляхів їх вирішення», — пояснює координатор кампанії Олександр Чепур.

На початку зустрічі учні познайомились з програмою Британської Ради в Україні  «Активні громадяни», в рамках одного з проектів якої проходила зустріч. Учасники розглянули загальні поняття насильства та його види.

В Україні багато жінок стикаються з різними та взаємопов’язаними формами насильства. Особливо вразливими групами є: жінки з інвалідністю, жінки, які живуть з ВІЛ, сільські жінки, молоді жінки, літні жінки, етнічні меншини, зокрема ромки, жінки-переселенки, дівчата – підлітки тощо.

Організатори звернули увагу підлітків на прояви сексуального насильства над дітьми в мережі Інтернет. Учні уважно переглянули відеоролик «ONLINE сексуальне насильство» та обговорили отриману інформацію разом з психологом Юлією Подою за допомогою арт – терапевтичної методики  «Кола спілкування». За словами психолога, засвоєння такої методики допоможе попередити сексуальне домагання, фізичне, психологічне насильство тому, що дитина зрозуміє що відбувається щось неправильне.

В останні роки кампанія проти гендерного насильства використовувала помаранчевий колір як спільну тему, яка проходить через усі заходи. Помаранчевий є одним з офіційних кольорів кампанії, який використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат. Тож, на завершення заходу учасники влаштували своєрідний флешмоб, підписавши долоні помаранчевого кольору закликами проти насильства.

Захід відбувся в рамках проекту «Злочинці не назавжди: соціальна підтримка молоді Лубенщини, яка перебуває у конфлікті із законом», що підтримується програмою  Британської Ради в Україні  «Активні громадяни».


Автор: Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»
Поділитися:
1 грудня 2017, 12:22 | Регіон: Лубни | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації