Їздити швидко, подорожувати комфортно

Їздити швидко, подорожувати комфортно

Життя в сучасному світі апріорі передбачає мобільність. Світ став глобалізованим і свобода та швидкість переміщення в ньому є його обов’язковим атрибутом. Можна довго і нудно сперечатися з приводу того добре це чи погано, але це так. І змінити цей процес навряд чи комусь удасться. Аде неможливо повернути назад історію.

Українці за останні кілька десятиліть теж стали набагато мобільнішими. Не дивлячись на всі проблеми сучасної України її громадяни стали подорожувати набагато більше аніж раніше. Так інколи переїжджати із місця на місце доводиться не від хорошого життя. Мільйони людей змушені їхати в інші регіони країни, а то й за кордон для того, щоб знайти кращу роботу.

Частина подорожуючих користуються для поїздок літаками, частина – залізничним транспортом . Мільйони людей для того щоб переміститися із точки А в точку Б, купляють білети на автобуси. Саме для них і створені та успішно функціонують такі сервіси, як http://atnbus.com.ua/.

Цікавою особливістю сучасних автобусних перевезень є той факт, що особливою популярністю користуються рейси із досить довгими маршрутами. Якщо із якогось села доїхати до райцентру чи до центра області досить часто дешевше на автомобілі, то для дальніх і довгих поїздок краще використовувати громадський транспорт. Це дешевше і, практично завжди комфортніше. Набагато зручніше їхати в сучасному комфортабельному автобусі із туалетом і баром, чим у старезних «Жигулях».

Додаткового комфорту автобусним поїздкам додає можливість придбати квитки через інтернет. Непотрібно стояти в черзі, гаяти час на поїздку до каси, робити якісь замовлення, проводити попередню оплату і здійснювати інші зайві рухи. Процедуру бронювання і придбання квитка можна успішно і швидко провести сидячи у затишній квартирі за клавіатурою ноутбука. Або й взагалі, користуючись своїм смартфоном.

Саме в цьому і є секрет успіху таких компаній, як AtnBus. Вінниця, Полтава,Київ, Одеса, Хмельницький – це далеко не повний перелік міст до яких можна придбати квитки он-лайн, користуючись можливостями цього сайту.

У компанії є ще одна досить суттєва перевага. Вона особливо важлива для тих, хто любить туристичні маршрути. На сайті у кількох словах розповідають про архітектурні та інші памятки міст до яких можна доїхати автобусом. Зокрема, про знамениті замки України чи про духовну столицю Полтаву. Досить часто цієї інформації вистачає для того, щоб зробити вибір і замовити квиток на автобус.


Автор: Степан Луговий
Поділитися:
2 грудня 2017, 09:13 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації