Участь юних краєзнавців у обласній конференції (фото)

Участь юних краєзнавців у обласній конференції

21-22 листопада 2017 року в м. Полтаві зібралися кращі юні краєзнавці  області на VІІІ краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».  Приємно відзначити, що вихованці райСЮТур постійно успішно представляють Кобеляччину у цьому заході. Взагалі у конференції взяли участь 147 юних краєзнавців з 23 районів і міст області, 4 закладів обласного підпорядкування, 4 об’єднаних територіальних громад. Делегація Кобеляцького району складалася з учнів Кобеляцького НВК№1: Алексєєнко Ольги, Моренко Анни, Садаєва Ельчіна та керівника гуртка «Екологічне краєзнавство»  райСЮТур  Ярмоленко О.О.

Цікавими були секційні засідання конференції, де учасники мали змогу продемонструвати результати своєї пошуково-дослідницької роботи. У секції історичного та археологічного краєзнавства взяли участь 68 учасників, географічного та екологічного краєзнавства – 44 учасники, фольклору та етнографії – 43. Керівники секцій  відзначили високий рівень підготовки  пошуково-дослідницьких матеріалів та їх захист. Садаєв Ельчін представляв свої роботи у всіх трьох секціях, Алексєєнко Ольга в секції історичного та археологічного краєзнавства, а Моренко Анна - географічного та екологічного краєзнавства.

За підсумками роботи секцій учасники нагороджені грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кращі доповідачі відзначені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. З делегації нашого району дипломи отримали  Садаєв Ельчін та Моренко Анна.


Автор: Кобеляцька районна станція юних туристів
Поділитися:
4 грудня 2017, 19:28 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації