Вихованці Кременчуцької виховної колонії долучились до Міжнародного конкурсу (фото)

Вихованці Кременчуцької виховної колонії долучились до Міжнародного конкурсу

6 грудня 2017 року вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» долучились до виготовлення творчих робіт в рамках Міжнародного «Конкурсу без кордонів!».

Захід організували за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Інше життя». До виготовлення творчих робіт на виставку «INSHE ART – Візерунки Різдва» залюбки долучились всі охочі юнаки. Основним знаряддям праці стали їх умілі руки, неймовірна творчість, креативність та талант. Природні дари хлопці втілили у прекрасні композиції, виготовлені власноруч. Підлітки проявили свої фантазії і здібності у яскравих та оригінальних композиціях. В подальшому роботи будуть розміщені у виставковій залі Національного історико-культурного заповідника «Київська фортеця».

«Участь вихованців у конкурсі додатково засвідчила, що організатори на достатньому рівні  сприяють відродженню національних традицій нашого народу, розвивають художньо-естетичну культуру та творчі навички молоді», — наголосив начальник колонії Олександр Сайко.


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
7 грудня 2017, 14:29 | Регіон: Кременчук | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації