«А Їжачок валяється біля Поросятка»

«А Їжачок валяється біля Поросятка»

Одна з жительок Кобеляк звернула увагу на те, як знищують дерев’яні фігурки тварин і казкових героїв у парку Богдана Хмельницького.

Протягом 2017 року Кобеляцька міська рада дуже багато зробила для благоустрою у міському парку Центральний, котрий раніше називали Піонерським. Досить занедбана територія перетворилася в улюблене кобелячанами місце відпочинку. У теплу пору року там люблять прогулюватися батьки з дітьми. Хвалять парк і гості містечка.

Між тим, інші міські парки — далекі від ідеалу. Більше того, поки що невстановлені вандали постійно і системно руйнують споруди, встановлені кілька років тому в парку Богдана Хмельницького. Одна з мешканок Кобеляк попрохала редакцію звернути увагу влади, правоохоронних органів та громадськості на цю, нехай і невелику, але проблему. Жінка розповіла:

— Я практично кожного дня проходжу через парк Богдана Хмельницького. І мені прикро бачити, як руйнують те, що було зроблено для міста, для дітей. Стояла там козацька лавка, уже її немає. Ламають лавки біля тренажерного майданчика. Кудись зникла Білосніжка, залишились лише сім гномів. Днями проходжу і бачу черговий приклад вандалізму: дерев’яний Їжачок валяється біля Поросятка. Не знаю, кому хоч ці казкові герої не вгодили? Добре, що в Кобеляках новий парк створили, але не можна забувати і не дбати про зроблене раніше. Не знаю, можливо, там відеокамеру слід поставити. Розумію, що поліцейські біля дерев’яних фігурок вночі чергувати не будуть. Але нехай звернуть увагу на цей вандалізм.

Перші дерев’яні фігурки казкових героїв з’явилися в парку Богдана Хмельницького ще у 2011 році. Їх на замовлення міськради виготовляв житель міста Олександр Сабадир.

Напевне, нинішній міській владі таки потрібно звернути увагу на цю неприємну тенденцію і вжити якихось заходів. У крайньому разі, якщо парк Богдана Хмельницького також будуть реконструювати, то перенести фігурки в інше місце. Адже, якщо тенденція збережеться, то подібна доля очікує і парк Центральний. Оскільки жодна влада не приходить назавжди.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
10 грудня 2017, 10:12 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку1. don / 10 грудня 2017, 13:50 Вставити цитату
Білосніжка вже в Польші, вичища курники. Їжачка не байдужим вдалося зупинити
2. Адекватник / 10 грудня 2017, 14:30 Вставити цитату
"Напевне, нинішній міській владі таки потрібно звернути увагу на цю неприємну тенденцію і вжити якихось заходів." Це не міській владі треба щось робити, а відділу освіти РДА треба криком кричати, а не Пушкіна забороняти, або в кращому випадку перекладати його на укромву. "Разложите молодежь и вы покорите государство", не памятаю хто казав, але сказано вірно. Хоча, по велкиму рахунку наша держава й так вже знищена, лишилось ще трішки добити. І молоді ця держава й на три копійки не потрібна, їх треба в Польщу, кому повезе - в Голандію. І ЕХО до виникнення таких бажань теж руку приклало.
3. don / 10 грудня 2017, 15:34 Вставити цитату
2.Адекватник
«Хоча, по велкиму рахунку наша держава й так вже знищена, лишилось »

Рано панікуєш, діду. Нічого не знищено, зараз лише почалася відбудова України після занедбання під час СССР. Спочатку збудують нормальні дороги і мости, такі як у Європі, а потім сюди хлинуть мільярдні інвестиції, економіка буде не гірша ніж зараз у Польщі, їй повезло раніше скинути тягар совка
4. Ltava / 10 грудня 2017, 15:34 Вставити цитату
2.Адекватник
« І молоді ця держава й на три копійки не потрібна, »

не знаю чи молоді потрібна , а Вам, на жаль , похоже молода Україна не потрібна . Ідіть до басейну на битонну красуню любуйтесь :))

Змінено 10.12.2017, 16:09
5. КАМаз / 10 грудня 2017, 17:10 Вставити цитату
Ігор Миколайович ви б жіночці відповіли, що ніколи пахану займатися фігурками в нього конюшня та ФК Кобеляки.
6. Адекватник / 10 грудня 2017, 18:42 Вставити цитату
3.don
«Нічого не знищено, »

Вже навіть землю хімікатами знищено.
3.don
«лише почалася відбудова України після занедбання під час СССР»

Занедбали Україну саме в часи "незалежності".
3.don
«Спочатку збудують нормальні дороги і мости, такі як у Європ»

Так вже колись, після 17-го, ті самі будівельники-каменярі приходили сюди відбудовувати, чи розбудовувати. Он запитай селену вона тобі розкаже. Як сказав поет: "И возводили для своих же благ. Дворцы, заводы, шахты и… ГУЛАГ". Поки не знайшовся Сталін, та не згріб їх у їхній же ГУЛАГ. Але зараз Сталіна не передбачається, так що у ГУЛАГ поїдуть виключно українці. Готуйся. Перші ознаки його будівництва вже потихеньку озвучують.
3.don
«сюди хлинуть мільярдні інвестиції,»

Ти торбів вже нашив для інвестицій? А то ще нікуди буде складати.
3.don
«відбудова України після занедбання під час СССР. Спочатку »

В СРСР Україна була однією з самих індустріально розвинутих крваїн з розвинутим сільгоспвиробництвом.Захватили владу придурки і Україна скотилася до самих убогих в світі.Нас перестали поважати навіть Африканські племена.Такі , як ти знищать цю згорьовану Україну , бо вам потрібні інвестиції , ждите , що хтось за вас працюватиме .Прийдеться носить і мить горшки після поляків.
8. don / 10 грудня 2017, 19:51 Вставити цитату
6.Адекватник
«Занедбали Україну саме в часи "незалежності".»

Подивись зараз на поляків, вони теж колись були під ковпаком СССР, були і в них спочатку тяжкі часи, поки Совок не викинули із голови, а зараз вони успішна європейська країна
9. don / 10 грудня 2017, 19:55 Вставити цитату
7.микола козак
«Нас перестали поважати навіть Африканські племена.Та»

Я тебе також ніколи не поважав
7.микола козак
«Такі , як ти знищать »

Чим же я її нищу?
10. Адекватник / 10 грудня 2017, 20:28 Вставити цитату
8.don
«Подивись зараз на поляків, »

А ти на них дивився? Ніяка вони не успішна країна, їм дали бабла, от і весь секрет. Бабло даром не дають. Їм дали, щоб використати їхню територію і їх самих, як зараз, так і в майбутньому, для боротьби з Росією. Для того самого, аж ж до розвязання війни у Европі, і нас хотіли використати і поки що використовують. Тільки останній телепень може радіти розвалу країни в якій народився і жив. А ти з селеною радієш. Ну де ти бачив, крім україни, щоб люди раділи тому, що у них чи у сусіда згоріла хата? Це тільки українці сидять на попелищі, радіють тому, що спалили хату і мріють, що їм хтось ту хату збудеє чи дасть грошей на будівництво. Ну, алес! Повчись, як раніше будували і як вдохновляли народ. Там є і елементи отого, що модним словом називають, і з чим селена й досі розбирається. Посилання на www.youtube.com
11. земеля / 10 грудня 2017, 20:58 Вставити цитату
7.микола козак
«В СРСР Україна була однією з самих індустріально розвинутих крваїн з розвинутим сільгоспвиробництвом.Захватили владу придурки і Україна скотилася до самих убогих в світі»


10.Адекватник
«Тільки останній телепень може радіти розвалу країни в якій народився і жив. А ти з селеною радієш.»


Как приятно что есть трезвомыслящие люди типа Козака и Адеквата, только много ли их? Отдельные не могут проанализировать, что там где америкосы, то там война. А это их бизнес. При этом на своем континенте они ведут себя осторожно. Им Украина нужна как плацдарм на Россию, чтобы поставить у их границ свои ракеты. Также как Северная Корея для застращения Китая. Чем в Украине хуже, тем для америкосов лучше, но только не для нас с вами, сидящим на этом сайте и остальным.
12. КАМаз / 10 грудня 2017, 21:03 Вставити цитату
Люди добрі із статті філона про фігурки та місто, ви своїм балаганом переходите на міжпланетний рівень)))
13. don / 10 грудня 2017, 21:07 Вставити цитату
10.Адекватник
«Ніяка вони не успішна країна,»

В тебе проблема з аргументами в тому що ти на чорне кажеш біле, а на біле чорне.
Зрозумій, повернення до СССР уже не буде. Сталін заплямив себе голодомором, а Путін війною на Донбасі, до РФ зараз у нашого населення відраза, та й козирний доллар б’є дерев’яного, зараз в РФ криза така як і у нас.
Ти надіюсь розумієш, що пару-тройка старих пердунів, що тут вихваляють СССР через декілька років будуть уже перед Господом розказувати про свої добрі справи на Землі, а нам із Селеною далі треба жити, розбудовувати вже європейську Україну, та насолоджуватись європейськими цінностями.
Тобі вбили в голову, що Амереканці знищать населення і заберуть землю і майно, і ти звісно переживаєш за свій хлам.
Саме чудніше було, як ти тут розпинався, що Уляна Супрун з заокеанськими друзями повирізає ануси

Змінено 10.12.2017, 21:12
14. КАМаз / 10 грудня 2017, 21:14 Вставити цитату
ДОН красава розірвав Валеру!!!!
15. земеля / 10 грудня 2017, 21:40 Вставити цитату
13.don
« а нам із Селеною далі треба жити, розбудовувати вже європейську Україну, та насолоджуватись європейськими цінностями.»


Запутался окончательно. Дон, так ты и Селена единомышленники или как? Что-то она от тебя открещивается, судя по ее постам. Ты к ней передом а она к тебе задом.
16. Адекватник / 10 грудня 2017, 21:43 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
17. don / 10 грудня 2017, 21:47 Вставити цитату
15.земеля
«Дон, так ты и Селена единомышленники или как? »

В неї мислення відсутнє, вона тут просто дуркує - або когось цитує, або розказує що буде в горлі кісткою. Коли я на неї посилався, то мав на увазі наш майже одинаковий вік
18. Адекватник / 10 грудня 2017, 21:52 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
19. земеля / 10 грудня 2017, 21:53 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
20. Адекватник / 10 грудня 2017, 21:55 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
21. don / 10 грудня 2017, 21:56 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
22. don / 10 грудня 2017, 21:59 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
23. Адекватник / 10 грудня 2017, 22:04 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
24. Beri Mor / 10 грудня 2017, 22:05 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
25. Адекватник / 10 грудня 2017, 22:10 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
26. Адекватник / 10 грудня 2017, 22:12 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
27. земеля / 10 грудня 2017, 22:13 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
28. Адекватник / 10 грудня 2017, 22:19 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
29. don / 10 грудня 2017, 22:33 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
30. don / 10 грудня 2017, 22:36 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
31. don / 10 грудня 2017, 22:36 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
32. Седой / 10 грудня 2017, 22:51 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
33. Адекватник / 11 грудня 2017, 08:04 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
34. Адекватник / 11 грудня 2017, 08:10 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.5, 2.9 Правил користування сайтом
35. микола козак / 11 грудня 2017, 14:57 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
36. don / 11 грудня 2017, 16:26 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
37. Адекватник / 11 грудня 2017, 17:07 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
38. don / 11 грудня 2017, 18:25 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
39. Адекватник / 11 грудня 2017, 19:36 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
40. Ltava / 11 грудня 2017, 19:37 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ви засрали своїм бандицькокомуністично жидомасонсько фашиськоянуковицько симпатіями так цей сайт так що сюди буде так само соромно заходить к пісти під дитчим садочком . ЗАПАДОЛ .
41. don / 11 грудня 2017, 20:34 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
42. don / 11 грудня 2017, 20:38 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
43. микола козак / 11 грудня 2017, 21:30 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
44. don / 11 грудня 2017, 22:51 Вставити цитату
Три просто далі Кобеляк давно ніде не бував, ото і вся проблема, а ще берешся Європу осміювати. Про що з тобою розмовляти?
В тебе дорога одна з кроваті у туалет і назад. Мені тебе шкода

Змінено 11.12.2017, 23:11
45. КАМаз / 12 грудня 2017, 00:35 Вставити цитату
Адмін красава давно пора цих сепарів забанити!!!
46. Адекватник / 12 грудня 2017, 08:27 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
47. don / 12 грудня 2017, 08:37 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
48. Beri Mor / 12 грудня 2017, 09:27 Вставити цитату
Ось вам і свобода слова та демократія.Кім Чен Ин відпочиває.Коменти повинні бути в стилі «одобрямс» політики партії БПП та уряду.Слава майдану!!!Давай адмін,ату!
49. don / 12 грудня 2017, 10:11 Вставити цитату
Обезьяне дали автомат
50. земеля / 12 грудня 2017, 10:57 Вставити цитату
49.don
«Обезьяне дали автомат»


Зря ты так на админа наезжаешь.
51. земеля / 12 грудня 2017, 11:08 Вставити цитату
Админ то же подневольный. Нечего матюки и гадости писать, да еще и бухим. Я неоднократно писал, что этот сайт читают и дети. А то такое впечатление что на сайте половина бывших сидельцев. Что по нормальному нельзя свои мысли высказывать?. А то только высокие идеи толкаете, а интеллигентность нулевая. Поэтому и катимся вниз с такими болтунами.
52. микола козак / 12 грудня 2017, 11:43 Вставити цитату
Будуть видаляти , перестануть писати , а перестануть писати , перестануть цікавитись цією бульварною газеткою.В ній практично немає нічого цікавого , а пишуть багато щоб якось витратити час.Довели ціну до 10 грн , думаю небагато буде покупців , не допоможе і електронна версія , за яку вони збираються обдирати людей.Не варта ця мішура 5грн.А коментувати я особисто припиняю , як і читати це сміття.
53. Ltava / 12 грудня 2017, 11:47 Вставити цитату
52.микола козак
«.А коментувати я особисто припиняю , як і читати це сміття.»

Як Ви підняли нам настрій :))
54. don / 12 грудня 2017, 11:53 Вставити цитату
52.микола козак
«А коментувати я особисто припиняю , як і читати це сміття.»

друже, заспокойся, нічого страшного не сталося
треба якось далі жити
55. земеля / 12 грудня 2017, 12:18 Вставити цитату
[[ЦИТАТА|54|don|треба якось далі жити]
Верно говоришь.
56. ИВЕН / 12 грудня 2017, 13:08 Вставити цитату
починали- за занепад ПАРКУ ІМ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО---
А спір розгортається хтоз-на і за
(так і в Країні---КИНУЛИ КІСТКУ І гризіться)а МЯСО ВЖЕ ДАВНО З"ЇДЕНЕ-РОЗПОДІЛЕНЕ)

до АДМІНА
ВСЕТАКИ----ЯКА ДОЛЯ ОЧІКУЄ ПАРК-(ДЕ ВІДПОЧИВАТИ ПРИВИКЛО НАСЕЛЕННЯ ПОХИЛОГО ВІКУ

(А ТО ЩОСЬ ПРО ДОМ КАЖУТЬ на 30 квартир (ну й нехай буде ДІМ -ВІН ЖЕ не ВСЮ ПАРКОВУ ЗОНУ займе- а тільки ту що всю жизнь була в калюжі

одним словом---ЩО БУДУ З ПАРКОМ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
57. Beri Mor / 12 грудня 2017, 13:43 Вставити цитату
52.микола козак
«Будуть видаляти , перестануть писати , а перестануть писати , перестануть цікавитись цією бульварною газеткою.»

100%.
52.микола козак
«В ній практично немає нічого цікавого »

А про цибулю з помідорами?Ну ще про виграний картопляний тендер.Філону ж цікаво,значить всі читайте і обговорюйте.А про все інше,що людям болить-табу,адмін видалить,бо ще прикриють.Не соляру крадену ж,їй-богу,знову власнику газети перепродувати.

Змінено 12.12.2017, 13:44
58. Beri Mor / 12 грудня 2017, 13:46 Вставити цитату
А взагалі-то,на цей раз адмін «достав» конкретно!!!
59. don / 12 грудня 2017, 14:13 Вставити цитату
прийдеться адміну поновлювати коментарі, до розлючені дописувачі завалять і Поросятко
60. Selena2017 / 12 грудня 2017, 14:46 Вставити цитату
52.микола козак
«особисто припиняю , як і читати це сміття.»

Правильно колись прозвучало у Лтави про особливо говірких : їм треба виблюватися, політика їх гноїть . Так от днями це і відбулося, навіть жовчю закидали сайт, перетворивши його на помийницю, в якій ворушаться матюки, злоба, антисемітизм, ненависть до всього позитивного, що ледь пробивається в нашому житті.
Риба гниє з голови,кажуть. Насамперед редактор не дбає про чистоту і видання , і сайту. А вже байдужість вищих розпорядників - зашкалює. Чи це їх спецзавдання на сьогодні ? Здається ,їх критикувати не можна, недоторканні як і дон, то видаліть неугодну, щоб мені менше клопоту.
Козаче, підтримую вашу позицію і стаю поруч. Не заперечуєте?
61. don / 12 грудня 2017, 15:18 Вставити цитату
давно вже гнати тебе треба звідси всраною мітлою
62. Beri Mor / 12 грудня 2017, 15:36 Вставити цитату
61.don
«давно вже гнати тебе треба звідси всраною мітлою»

До вас,Селено у антисемітів більше поваги,ніж від ваших проєвропейських побратимів.
63. Адекватник / 12 грудня 2017, 16:42 Вставити цитату
48.Beri Mor
«Ось вам і свобода слова та демократія.Кім Чен Ин відпочиває.Коменти повинні бути в стилі «одобрямс» політики партії БПП та уряду.Слава майдану!!!»

Кім Чен Ин хоч за країну вболіває. А ці за шо? Посилання на www.youtube.com
64. Selena2017 / 12 грудня 2017, 17:02 Вставити цитату
62.Beri Mor
«2. Beri Mor / сьогодні, 15:36»

Бері Мор, ви й справді вважаєте дона проєвропейським та ще й моїм побратимом? Боже вас сохрани, у людей чорти кращі ,ніж оця особа для побратимства. І вся його пересипана матом балаканина не так собі просто випадкова : йому треба відвернути увагу від дій влади місцевої, від тої мутної води, де ситі карасі ловляться,щоб будь-яка конструктивна думка для облаштування життя загубилася в цьому лементі. Чи так би він лютував на мої слова, якби це не було його основним завданням? Нехай казиться, в районі однаково вакцини нема.
65. земеля / 12 грудня 2017, 17:23 Вставити цитату
63.Адекватник
«Кім Чен Ин хоч за країну вболіває»


Ким Чен Ин умный человек. Он все делает не взирая ни на кого что-бы его страна не повторила судьбу Ирака, Ливии и др. стран.
66. Адекватник / 12 грудня 2017, 17:45 Вставити цитату
51.земеля
« Нечего матюки и гадости писать»

Я тут ни одного матюка не писал. Да админ их и не удаляет. Так что не надо путать грешное с праведным.
67. Ltava / 12 грудня 2017, 18:04 Вставити цитату
63.Адекватник
«Кім Чен Ин хоч за країну вболіває»

66.Адекватник
«Ким Чен Ин умный человек»

Я відверто не можу дальше ні про що дискутувати після таких заяв :)) Повний ......
68. Ltava / 12 грудня 2017, 18:10 Вставити цитату
56.ИВЕН
«ВСЕТАКИ----ЯКА ДОЛЯ ОЧІКУЄ ПАРК-(ДЕ ВІДПОЧИВАТИ ПРИВИКЛО НАСЕЛЕННЯ ПОХИЛОГО ВІКУ»

Поріжуть на кусочки і продадуть під забудівлі :(( Не сьогодні розпочали , кусок під футбольне поле , куски самозахвату під огородики , клапоть під пивнушку біля спортивної школи , ділянку під 30 квартирний будинок із гаражами сараями курниками смітниками і т.д.
56.ИВЕН
« ДІМ -ВІН ЖЕ не ВСЮ ПАРКОВУ ЗОНУ займе- а тільки ту що всю жизнь була в калюжі »

Подивіться на багатоповерхівку напроти , там даже шкільну територію не жаліють а під сараї і гусятники поступово захватують . а тут в парку чого боятися ? :((
69. Ltava / 12 грудня 2017, 18:11 Вставити цитату
58.Beri Mor
«А взагалі-то,на цей раз адмін «достав» конкретно!!!»

Створіть свою газету чи сайт і там по своїм правилам хто як хоче хай так .............:))
70. Ltava / 12 грудня 2017, 18:13 Вставити цитату
60.Selena2017
«Козаче, підтримую вашу позицію і стаю поруч»

Мда :((
71. ИВЕН / 12 грудня 2017, 18:17 Вставити цитату
ОТАК-ТО Я ЇМ ПРО ПАРК Б, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО-а вони ніяк від кинутої кістки відірватися не можуть--(наскільки ж ВИ ПАНОВЕ злі і скільки в вас не вилитої жовчі....

(вас можна порівняти з деградАЦІЄЮ ЛЮДИНИ в злу собаку-яка здатна всіх кусати і кидатися на всі боки.....

чи в КОБЕЛЯКАХ немає достойних ЗАЩИТНИКІВ (РІДНЕ МІСТО) СВОГО УЛЮБЛЕНОГО КРАЮ-ДЕ ТИ НАРОДИВСЯ ПРОВІВ СВОЄ ДИТИНСТВО (це ж ІСТОРІЯ---і її нам сам БОГ веліє берегти

Р.S.ТО можливо нас (городян)піддержить хочаби ПРИХИЛЬНКИ церкви-розташованої на території парку...

де ваші добрі діла(наставницька література про правильне виховання молодого покоління в інтересах УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ....ДЕ-ДЕ-НЕ ВИДНО НІЧИЄЇ роботи
а як тільки ВИБОРИ----ТО ЗРАЗУ І козаки з1являються і вся інша номенклатура(хотільсь написати НЕЧИСТЬ-та....)
72. Selena2017 / 12 грудня 2017, 18:43 Вставити цитату
70.Ltava
«Мда :((»


Багатозначно. Втечу звідси, бо бути серед божевільних, які кличуть до всього ще й всесвітню корейську погибель - понад мої сили.
Тут дійсно твориться дурдом.На церкву сподіватись зараз просто не варто , бо церква спокон віків служила і служить владі , через що так влада турбується про церкву.Далі , про те чи залишаться в Кобеляках парки можу сказати , що є така можливість їх залишити , якщо міська влада і її депутати зроблять ревізію земель міста , а лісоруби , яких зараз розвелося , як у собаки бліх , не вирубають дерева на дрова , бо лісосмуги і ліси просто безжально вирубують , а для цього потрібно заборонити продаж китайських бензопил (шутка).Землі для будівництва 30-ти квартирного будинку більш , ніж достатньо , Територія розграбованого центру мануальної терапії близько 8-10 га , де можна побудувати не один багатоквартирний будинок , там навіть є підготовані місця і навіть забиті сваї і знаходиться ця територія практично в центрі міста , туди прокладені навіть дороги з твердим покриттям , залишається депутатам проголосувати і будуйте на здоровя.Цю територію всерівно колись доведеться освоювати , вона в ЦЕНТРІ МІСТА.
74. ИВЕН / 12 грудня 2017, 19:30 Вставити цитату
73.саша ставицький
«.Цю територію всерівно колись доведеться освоювати , вона в ЦЕНТРІ МІСТА.»


Цілком згоден
Але про парк-не чути позитивної відповіді
(а хто помнить стару танцплощадку-дерев1яний літній кінотеатр(ЮРу КЛОПА....царство небесне йому і Ільї Мусійовичу)-Лимонад(кобеляцького розливу-морозиво ПЛОМБІР.....)
скільки позитиву було......
75. don / 12 грудня 2017, 19:31 Вставити цитату
64.Selena2017
«йому треба відвернути увагу від дій влади місцевої, ві»

Навіщо йому це?
64.Selena2017
«Чи так би він лютував на мої слова, якби це не було його основним завданням? »

Я не помітив щоб Він лютував
76. don / 12 грудня 2017, 19:33 Вставити цитату
73.саша ставицький
«Тут дійсно твориться дурдом.»

Це та відьма винувата, було все нормально поки її не було
77. земеля / 12 грудня 2017, 19:35 Вставити цитату
72.Selena2017
«всесвітню корейську погибель»


Язык без костей, плетешь все подряд. Хоть аргументируй как нибудь.
78. земеля / 12 грудня 2017, 19:44 Вставити цитату
76.don
«Це та відьма винувата, було все нормально поки її не було»


По всей видимости ездила на Майдан за грузина кричать, а заодно и грошенят заработать. Или залетная на старости лет.
79. don / 12 грудня 2017, 20:10 Вставити цитату
Я й повірю що їздила, бо їй ця влада як кілок у одному місці. Цікаво за скільки продала Україну
Мужики , становиться стидно за вас.Чого така неповага до жінки.Вона нічим не гірше вас , має свою думку , і кому какоє дєло , кто іграєт , чья гармонь.Заспокойтеся , вивсі і я хочемо , щоб нам хоч трохи краще жилося і непотрібно принижувати один одного - ми всі українці.
81. ИВЕН / 12 грудня 2017, 20:18 Вставити цитату
парк---ЛЮДИ---ВИ МЕНЕ ЧУЄТЕ----ПАРКПАРКПАРКПАРК
82. земеля / 12 грудня 2017, 20:42 Вставити цитату
80.саша ставицький
«Мужики , становиться стидно за вас.Чого така неповага до жінки»


Саша, если ты искренне то твои слова правильные в классическом толковании. Но не поленись и прочитай хотя бы за полгода комменты цией жинки-националистки и ты может даже изменишь свои взгляды.
83. Ltava / 12 грудня 2017, 21:06 Вставити цитату
72.Selena2017
« Втечу звідси»

Так Ви дивіться с ким і куди тікаєте!!!!!!!!!!!!
84. Ltava / 12 грудня 2017, 21:08 Вставити цитату
73.саша ставицький
« вона в ЦЕНТРІ МІСТА.»

БРАВО !!!!!!!!!! Яка розумна людина ! :))
85. don / 12 грудня 2017, 21:45 Вставити цитату
82.земеля
«комменты цией жинки-»

Вона точно відьма. Спочатку вона підговорила Адекватника, шоб зі мною не спілкувався, а потім вже самостійно почала його чмирити.
Всі її коментарі треба стерти а краще спалити

Змінено 12.12.2017, 21:46
86. ИВЕН / 12 грудня 2017, 21:45 Вставити цитату
МУЖИКИ-по чесному---надоело читать эту х у й н ю (НЕ ПО затронутой теме)
87. don / 12 грудня 2017, 21:47 Вставити цитату
Так не читай, як не цікаво, тебе ж ніхто не заставляє
88. Адекватник / 13 грудня 2017, 08:01 Вставити цитату
74.ИВЕН
«скільки позитиву було.....»

Було та загуло. Щас тобі селена з доном ярлик совка приліплять. А парку не буде. Там був памятник Сталіну, а тепер Богдану, вони обидва у чорному списку богообраних. Тому - парк ГЕТЬ. Так в синагозі рішили, і це той випадок, що й Копелцю не дадуть парк зберегти. А будинок той буде для пейсатої адміністрації, буде рядом ще синагога, люди вже й проект бачили. А на місці Богдана буде памятник холокосту. Ото такі діла. Сьогодні треба святкувати ХАНУКУ, Філон в паперовому журналі написав, а тут чомусь не пише. Непорядок. Нарід повинен знати, що цей тиждень треба веселитися, пити і гуляти. Якщо адмін і цей комент видалить, то зроблю чисто український вчинок - напишу Рабиновичу, щоб пожалівся на нього Головному рабину всєя Украйни Яші Дов Блайху. Ото й буде знати. А вище раввина тілько сам Бог. З Ханукою вас, миряни. Вже попалили всі свічки голодоморні? Тепер купуйте ханукальні і веселіться, веселіться, кому не весело, може завтра запалити поминальні чорнобильскі. Не здря для вас і це «свято» під хануку перенесли. Та воно й краще, бо жахнули вони реактор на пейсах, а святкувати рішили на хануку. Пейсах, то все таки трішки інше, там піст, маца, дуже не повеселишся, навіть хліба їсти не можна, одну мацу, а тут весєльє. Всєм шолом! Посилання на telegraf.com.ua
Не розумію , для чого в Кобеляках будувати синагогу , коли згідно останнього ререпису населення в Кобеляцькому районі євреїв менше десяти чоловік.Зате Ієгов бродить по Кобеляках не злічити і в основному це молодь , яку зводять з розуму.А культових споруд в Кобеляках Ісип набудував більш , ніж достатньо.
90. don / 13 грудня 2017, 08:44 Вставити цитату
89.саша ставицький
«для чого в Кобеляках будувати синагогу»

Евлія Челебі, коли описував наші краї, людей та мову, писав що в Кобеляках було 5 сінагог, три мечеті і одна церква, ну це було 500 років тому, але потрібно брати до уваги
він написав слова які тут вживали, то мені здається, що мова тоді була більше схожа на сучасну російську
Ну 500 років тому і населення в Кобеляках було значно більше , навіть після останньої війни було більше 15 тис , при тих же комуняках населення збільшувалось , а зараз вже довели , що менше 10 тис, то для кого ті синагоги , церкви і ін. , хай уже Ієгови моляться за нас.
92. don / 13 грудня 2017, 10:13 Вставити цитату
За населення не пам"ятаю, що там турок писав, бо дуже давно читав. Пам"ятаю що пише, що дофіга ще було пивнух і рюмошних, ну все те саме що і сьогодні - понапиваються, а потом дерева у парку підсцикають
Тільки заходив і адмін навязує вперто підписку , навіть ціну знизили , тільки от ціна на місяць така , як у Кременчуцька газета га рік.Невже ехо містить таку цінну інформацію ?
94. Адекватник / 13 грудня 2017, 11:49 Вставити цитату
90.don
«Евлія Челебі, коли описував наші краї, людей та мову, писав що в Кобеляках було 5 сінагог»

О! Ти таки можеш і дєло писати. В Кобеляках було ще й єврейське кладовище, яке за часів керування Ісипа знищили, щоб в майбутньому зробити предяву у вандалізмі і антисемітизмі. Не здивуюсь, якщо це почнуть шити Копельцю.
90.don
«мова тоді була більше схожа на сучасну російську»

Дивись, бо від селени схлопочеш. Хоча так воно і було, бо всі мови пішли від давньої прамови, в даному випадку від старословянської. І мовне питання, як і так звана віра, це основа для поділу людей з ціллю їх експлуатації і знищення. "наш язык Славянский есть язык первобытного мира, древности незапамятной...", - писав Платон Лукашевич, етнограф і лінгвіст, товариш Гоголя, та ще й родом з України, але «затертий» свідомими. І його книги і дослідження видавалися при царю, хоч свідомі це й заперечують. Посилання на dlib.rsl.ru
95. Адекватник / 13 грудня 2017, 11:56 Вставити цитату
91.саша ставицький
«то для кого ті синагоги , церкви і ін. , хай уже Ієгови моляться за нас.»

Та синагоги ж не для українців, хоча, може, свідомі холуї-патріоти і подадуться в іудаізм, треба ж буде догоджати своїм хазяям. Решта ж залишених тут мирян будуть ходити у різні церкви і секти "імені Христа". Так що тут все логічно. Посилання на scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net
96. Адекватник / 13 грудня 2017, 12:06 Вставити цитату
92.don
«дофіга ще було пивнух і рюмошних, ну все те саме що і сьогодні »

Костя Бобрищев колись у якійсь газеті піарив корчмаря Рабиновича, який десь, начебто на Покрівці, мав свій шинок. По версії автора, той Рабинович дуже допомогав мирянам скоротати свої нудні будні і привнести у своє життя радість. І робив це Рабинович виключно для мирян, хоча, попутно, ще й для того, щоб вивчити у Одесі свого єдиного сина, який потім став знаменитим адвокатом і письменником. Хоча його знаменитість ніким не визнана не дивлячись на команду зверху «викопувати» таких «знаменитостей» і піарити їх чим і займався Бобрищев, думаю, не задаром.
97. don / 13 грудня 2017, 15:59 Вставити цитату
94.Адекватник
«Дивись, бо від селени схлопочеш»

надіюсь ту нечисть адмін вже блокірнув
95.Адекватник
«Та синагоги ж не для українців»

чому ти так вважаєш? раніше ж були синагоги і ходили туди українці. я коли читав того турецького історика, то сам дуже дивувався, що по території сучасної України були в значній кількості і синагоги і мечеті і церкви. та й про потоп він пише так як наче той був недавно і про Чорне море, яке недавно було озером.
98. Адекватник / 13 грудня 2017, 18:24 Вставити цитату
97.don
«надіюсь ту нечисть адмін вже блокірнув»

За що? Вона ж писала, як то кажуть, в тренді, те що їм потрібно.
97.don
«чому ти так вважаєш? раніше ж були синагоги і ходили туди українці. я коли читав того турецького історика,»

Тому вважаю, що по релігійним канонам туди повинні ходити сповідуючі іудаізм. Хоча книжку я не читав. Якщо знайду в інтернеті, то почитаю. Ось карще подивись, що наш піп Кулічковський чудить. А він теж в тренді, ніс по вітру держить, так що будуть, мабуть, ще чудеса. Посилання на www.youtube.com
99. Beri Mor / 13 грудня 2017, 18:39 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
98.Адекватник
« Ось карще подивись, що наш піп Кулічковський чудить. А він теж в тренді, ніс по вітру держить, так що будуть, мабуть, ще чудеса. Посилання на www.youtube.com»

Бляд.ь,як павуки в банці.Скільки трутнів колотиться на тих майданах.За що живуть,х.й знає.
100. don / 13 грудня 2017, 19:04 Вставити цитату
98.Адекватник
«релігійним канонам туди повинні ходити сповідуючі іудаізм»

Виходить що українці сповідували іудаїзм, або ж Україна була масово заселена євреями, може це їхня Батьківщина
98.Адекватник
«наш піп»

Тут мене дивує більше те, що ні один телеканал не висвітлює ці події взагалі, а там лунають заклики до імпічменту
99.Beri Mor
«Скільки трутнів колотиться на тих майданах»

Та чого, як подивитись, то прикольно, я б теж хотів би десь попасти в таке реаліті шоу, а якщо ще й щось заплатять і нагодують, то буде просто чудово
101. Адекватник / 13 грудня 2017, 19:04 Вставити цитату
90.don
«Евлія Челебі, коли описував наші краї,»

Мутний твій Челебі. Треба його "покопати". Ось тільки те, що на поверхні, в Вікіпедії: "Родился в 1611 году в Стамбуле в семье османского придворного ювелира Дервиша Мехмеда Зилли, получил превосходное образование. Его мать была родом из Абхазии. Двоюродными братьями матери Эвлии Челеби были великий визирь Мелек Ахмед-паша, башдефтердар (государственный казначей) Дефтердарзаде Мехмед-паша, великий визирь Ипшир Мустафа-паша. Путешествия Эвлия Челеби в основном были связаны с назначениями его родственников в различные части империи. Весьма возможно, что он присоединился к суфийскому ордену Гюльшени,.." І відразу сто питань. Ти можеш собі уявити, придворним ювеліром у Петі козака Гаврилюка, а шоколадним бароном Парасюка? Ото ж. Навіть у Єгипті богоборані усе золото переписали на свій облік. Почитай у Біблії. Крім того, суфії, це дещо подібне масонству, тільки у ісламі. Так що мандрував він по завданню султана, а мотав усе на свій вус. Та й помер чомусь і Каірі. Може звіт до пірамід возив? Хоча книжку його треба почитати. У любому випадку там буде багато цікавого.
102. Адекватник / 13 грудня 2017, 19:22 Вставити цитату
100.don
«Виходить що українці сповідували іудаїзм, або ж Україна була масово заселена євреями, може це їхня Батьківщина»

Канєшно їхня батьківщина, так вони кажуть. Уся земна куля - їхня батьківщина. Почитай "Дні Турбіних", які сотню раз дивився Сталін. Там Булгаков прикалуючись про це намекує. Та й Бог же усю землю поділив між колінами ізраілевими. А самі вони кажуть, що козаки у них були холопами. Я тут колись давав ссилку на рава Фінкеля, який про це говорить. Так що, якщо великі укри і копали Чорне море, то по їх завданню і під їх наглядом. Ніяк не сприснути нашим свідомим. Попали надовго, а може й назавжди, бо ума ж немає.
100.don
«дивує більше те, що ні один телеканал не висвітлю»

Ну так здобули ж і гідність і свободу.
100.don
«б теж хотів би десь попасти в таке реаліті шоу, а якщо ще й щось заплатять і нагодують, то буде просто чудово»

Ну так не сиди отут а їдь. Давай на попа вийдемо, він тебе візьме.
103. земеля / 14 грудня 2017, 07:11 Вставити цитату
102.Адекватник
«Ну так не сиди отут а їдь»


Долго думает Дон ( думай Федя, картуз купим). Или может ты уже уехал? Будем смотреть реалити шоу.
104. don / 14 грудня 2017, 08:37 Вставити цитату
102.Адекватник
«Ну так не сиди отут а їдь.»

І хочеться і колеться. Переживаю що печінки повідбивають, або попаду в ряди нової "небесної сотні"
101.Адекватник
«Мутний твій Челебі. Треба його "покопати"»

покопай, не пожалкуєш. Київ він ще називає Кирилів,пише про якісь печери біля Києва рядом, де жили люди
105. Beri Mor / 14 грудня 2017, 09:26 Вставити цитату
104.don
«або попаду в ряди нової "небесної сотні"»

Ще пару років правління цієї банди,то будуть "небесні мільйони",навіть на майдан їхати не треба.
106. Адекватник / 14 грудня 2017, 11:06 Вставити цитату
105.Beri Mor
«Ще пару років правління цієї банди,то будуть "небесні мільйони",навіть на майдан їхати не треба.»

Та якщо рахувати не буквально, лише тих, що куля в лоб, то рахунок вже на мільйони пішов.
107. Адекватник / 14 грудня 2017, 11:08 Вставити цитату
104.don
«покопай, не пожалкуєш. Київ він ще називає Кирилів,пише про якісь печери біля Києва рядом»

Покопаю. А печери, то може Лаврські він бачив? Тоді ж Києв був набагато менший.
108. Ltava / 14 грудня 2017, 13:12 Вставити цитату
88.Адекватник
«що й Копелцю не дадуть парк зберегти. »

:)))))))))))))))) сансанич загнав паркову землю під 30 квартирний будинок а Ви продовжуєте побрехеньки про якийсь захист парку та про захватницькі плани жидів :))
92.don
« що дофіга ще було пивнух і рюмошних, ну все те саме що і сьогодні - понапиваються, а потом дерева у парку підсцикають»

Повна правда !!!:))
94.Адекватник
«, яке за часів керування Ісипа знищили»

Брехня ( чергова , до речі ) . Кладовище порушили при комсомольцях коробчинських :))

Змінено 14.12.2017, 17:12
109. Адекватник / 14 грудня 2017, 17:23 Вставити цитату
108.Ltava
«:)))))))))))))))) сансанич загнав паркову зумлю під будинок »

Рішення сесії в студію. А якщо і справді загнав, то на виконання їх плану.
108.Ltava
«Брихня . кладовище порушили при комсомольцях коробчинських :))»

Ти не тринди. Кладовище розрушили при «вільній» Україні, а на Україні вже ніяких комсомольців не було.
110. Ltava / 14 грудня 2017, 17:26 Вставити цитату
109.Адекватник
« А якщо і справді загнав, то на виконання їх плану. »

Чиїх чиїх ? Планів ? :))
111. Ltava / 14 грудня 2017, 17:27 Вставити цитату
109.Адекватник
« Кладовище розрушили при «вільній» Україні,»

ну не попадайтися на мілочах , про кладовища історія дуже відома щоб на такій побрехенькі Вам палитися :))
112. Адекватник / 14 грудня 2017, 20:27 Вставити цитату
110.Ltava
«Чиїх чиїх ? Планів ? :))»

Що ти дуркуєш, у нас один Архітектор-планувальник Посилання на antimatrix.org
113. Адекватник / 14 грудня 2017, 20:37 Вставити цитату
111.Ltava
«ну не попадайтися на мілочах , про кладовища історія дуже відома »

От завтра уточню і напишу.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації