У Кунівці ведуть водогін

У Кунівці ведуть водогін

У понеділок 4 грудня відбулася чергова сесія Кунівської сільської ради. Головним питанням повістки денної було бюджетне. За підсумками 11 місяців, бюджетні надходження склали 120 відсотків від плану. Це означає, що до сільської казни додатково надійшли 142 тисячі гривень. Депутати вирішували, на які потреби направити ці гроші.

Як відомо, головним інфраструктурним проектом, що зараз реалізовують у Кунівці, є будівництво водогону. На минулій сесії на цю потребу вже виділяли 90 тисяч гривень. Зараз додатково профінансували ще на 25 тисяч. Із них 23 підуть на продовження будівництва та ремонт діючого водогону, ще майже півтори тисячі — на придбання і встановлення лічильника електроенергії.


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
8 грудня 2017, 16:10 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації