Новосанжарським волонтерам подарували рушник-оберіг

Новосанжарським волонтерам подарували рушник-оберіг

5 грудня у читальному залі Новосанжарської бібліотеки презентують рушник-оберіг, який бібліотекарі та читачі вишили для волонтерів.

Ідея вишити для волонтерів рушник-оберіг виникла у бібліотекаря Наталії Науменко. Втілити у життя цей задум їй допомогли інші небайдужі новосанжарці. Так, майстриня Ніна Токова зробила ескіз майбутньої вишивки із деревом життя та іншими традиційними для українців символами. А постійна читачка бібліотеки Тетяна Давиденко доклала чимало годин праці для того, аби на білому полотні з’явився вишуканий вишитий візерунок.

5 грудня, у Міжнародний день волонтера, рушник презентують у читальному залі бібліотеки. На захід запрошують волонтера із Нових Санжар Юлію Солодку та представників її волонтерської команди. Присутнім на заході розповідають історію створення рушника-оберегу. Бажають волонтерам, щоб він був для них надійним захистом на важких шляхах східного фронту, якими вони їздять на бойові позиції української армії вже четвертий рік війни.

На завершення заходу Наталія Науменко передає рушник волонтеру Юлії Солодкій, а представникам її волонтерської команди вручає вишиті обереги із написом «Хай Господь береже».

— Я дякую вам за вашу небайдужість! Тому що вбивають не лише кулі, вбиває і людська байдужість… — говорить Юлія Солодка, дякуючи авторам оберегу. — Обіцяю, що під час кожної наступної поїздки до наших воїнів цей рушник буде з нами!


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
11 грудня 2017, 09:15 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації