Сітка рабиця в фаворі у аграріїв

Сітка рабиця в фаворі у аграріїв

Напевне якщо у ста чоловік запитати чи знають вони, хто такий Рабиць правильну відповідь дадуть одиниці. Більшість людей навіть не чули про німецького інженера та винахідника із таким прізвищем. І не здогадуються,що всі відома сітка рабиця була придумана і використовувалася зовсім не для того, щоб обгороджувати територію. Розумний німець розробив її для використання у будівництві. За допомогою плетеної сітки скріплювали штукатурку на стінах.

Та досить швидко рабицю почали використовувати для обгороджування певних територій. У всі часи і у всіх народів її  цінують за простоту і невисоку ціну. Паркан із рабиці монтується дуже швидко, коштує дешево,служить довго. Для того,щоб у цьому впевнитися достатньо глянути  вартість рабиці на Sitka.com.ua

 Що ще потрібно для раціонального господаря, якому непотрібні дорогі понти, на зразок огорожі із цегли, буту чи кованого металу. Тим більше, якщо виникає потреба огородити досить велику територію площею у кілька гектарів.

 

Рабицею обгороджують садки і поля

Саме через доступність і функціональність сітка рабиця стала дуже популярною в українських фермерів. Безумовно поля площею в кількасот гектарів нею не обгороджують. Але рабицю активно використовують в разі, коли розмір території, котру потрібно убезпечити від стороннього проникнення становить 10-2- гектарів. У такому випадку знайти кращий варіант з точки зору економічної доцільності просто неможливо.

Зараз в Україні серед фермерів починається справжній бум по вирощуванню садових і ягідних культур. Великі і малі господарства закладають по кілька гектарів яблунь, груш,черешень, слив, стрімко розширюються площі зайняті під малиною, лохиною та полуницею.

Якраз у таких випадках сітка рабиця стає обов’язковим атрибутом успішного господарювання. Безумовно від рейдерського захоплення підприємства вона не убезпечить. Але не для цього її і використовують. А от і з функцією захисту насаджень від диких тварин та дрібних злодюжок, загорода із рабиці справиться на відмінно.

Дехто із фермерів навпаки, за допомогою сітки рабиці обмежує пересування власної худоби. Зараз частина аграріїв активно звертає увагу на розвиток тваринництва. У всіх регіонах України зявляються невеличкі ферми на яких утримують корів, кіз, овець, птицю. У таких аграріїв також виникає необхідність у обгороджуванні луків і пасовищ. І тут теж не обійтися без рабиці.


Автор: Степан Луговий
Поділитися:
8 грудня 2017, 19:02 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації