Вихованців Кременчуцької виховної колонії вчили надавати поради (фото)

Вихованців Кременчуцької виховної колонії вчили надавати поради

13 грудня 2017 року з вихованцями державної установи «Кременчуцька виховна колонія», в рамках реалізації рекомендацій експертів Проекту Ради Європи і Європейського Союзу, провели  вправу  «Хороші поради».

В робочій групі хлопці обміркували ті помилки з власного життя, які привели їх до місць позбавлення волі. Разом з тренером хлопці проранжували речі та власні погляди, які змінились у них за час перебування в колонії. Виділили основні напрямки  поведінки та написали поради для молоді, яка має конфлікти із законом.

«Участь у занятті дозволила хлопцям оцінити та переосмислити свою негативну поведінку до засудження. Виділити ті позитивні можливості, яких потрібно шукати після звільнення», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
14 грудня 2017, 15:53 | Регіон: Кременчук | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації