У Красному люди отримують документи про право власності на землю

У Красному люди отримують документи про право власності на землю

У 2017 році місцеві жителі отримали пропозицію оформити у приватну власність майже вісімсот гектарів луків. Проблема краснян полягала в тому, що під час розпаювання вони отримали дуже мало землі. Розмір паїв коливається від півтора до двох гектарів. Та й сама земля у Красному, Грицаївці й Соснівці має низький бал оцінки. Тому люди отримували незначну орендну плату.

У 2017 році в село приїхала з Полтави приватний підприємець Оксана Моргуль і запропонувала свої послуги з виготовлення документів на право приватної власності на сінокоси, які не були розпайовані. Місцеві жителі погодилися.

І вже восень люди почали отримувати технічну документацію та інші папери. Частина селян, за неофіційною інформацією їх близько ста, здають землю в оренду. Ці люди не платять за виготовлення документів. Інші висловлюють бажання господарювати самостійно. Загальна кількість жителів Красненської сільської ради, які можуть отримати у приватну власність землю під сінокосами, становить 758 чоловік. Кожен із них додатково отримає близько гектара землі.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
16 грудня 2017, 10:11 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації