Шенгури питимуть якісну воду

Шенгури питимуть якісну воду

Шенгурівська сільрада бере участь в обласній програмі «Питна вода Полтавщини». Капремонт артезіанської свердловини в Шенгурах підтримали депутати облради. Загальна кошторисна вартість робіт — 971 300 гривень. Реалізація проекту відбувається на умовах співфінансування: обласний бюджет — 680 300 (70%), місцевий — 291 тисяча (30%). Роботи виконує товариство «Теплогідробуд». До кінця року будівельні роботи мають завершитись.


Автор: Ігор Бабаєв, «ЕХО»
Поділитися:
16 грудня 2017, 12:19 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

1. Адекватник / 18 грудня 2017, 18:58 Вставити цитату
Шенгури можуть вАще без води лишитись. Вже ж колись тут давав ссилку на те, як лошарять лохів. Справжні друзі із Європи популярно про це розповідають, хоча й кажуть, що це важкко зрозуміти. А якщо важко зрозуміти навіть європейцям, то що вже тоді говорити про наших телепнів. Мова там йде про "слобразвитые страны", а у нас страна "недоразвита", а це, як говорят в Одесі... Посилання на www.youtube.com
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації