65 донорів за три години (фото)

65 донорів за три години

У День Святого Миколая в Кобеляках відбулася акція зі здачі донорської крові. Не дивлячись на святковий день, жителі міста активно долучилися до почесної справи.

Перед тим, як особисто лягти на спеціальний тапчан і здати кров, головна медсестра ЦРЛ Вікторія Омеляненко повідомила, що станом на 12:00 в лікарню прийшли 65 чоловік. Усі вони зголосилися здати кров для потреб медичних закладів. Двом чоловікам медики відмовили. У одного виявили зависокі показники тиску, у іншого — занадто високий рівень гемоглобіну.

Фахівці обласної станції переливання крові, у свою чергу, розповіли, що приємно здивовані активністю кобелячан. У інших районах в цей же день на донорські пункти прийшли по 30 чоловік.

Крім того, медики зазначили, що цього разу четверо кобелячан прийшли здавати кров уперше. Тобто, база донорів потихеньку розширюється. А це означає, що крові здадуть більше, отже, збільшиться і кількість врятованих людей.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
19 грудня 2017, 15:05 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку

1. Адекватник / 21 грудня 2017, 15:46 Вставити цитату
"приємно здивовані активністю кобелячан" Що ж тут дивного? Новорічні свята на порозі. Хто до ляхів подався, хто кров здає, хто нирки продає, а то в ато можуть даром забрати, «напруга» ж там щось наростає, як тільки Михо Петю "завалить", то розпочнуть воювати по сурйозному. А той, що без гемоглобіну може думав хоч на хліб заробити, чи поїсти на халяву, а його так бортонули.
2. Ltava / 21 грудня 2017, 20:27 Вставити цитату
1.Адекватник
« Що ж тут дивного? »
1 - не зрозуміло скільки донорів серед медиків ? Медиків до чорта а свідомих - кать ма ! 2 - при чому тут день якогось миколая - медична освіта нібито гарант від знахарства ? 3 -що за " спеціальний тапчан і здати кров, головна медсестра ЦРЛ Вікторія Омеляненко " особливий тавчан у Вікторії Омелляненко ?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації