Дуель у «групі смерті»

У міні-футбольному чемпіонаті Новосанжарського району відбулися матчі 6‑го туру. Зокрема, у «групі смерті» старосанжарський «Старс» зустрічався з новосанжарським «Ветераном».

«Ветеран» не дотиснув «Старс»

Групу «В» у колах міні-футбольних уболівальників невипадково назвали «групою смерті». Адже у ній зібралися разом літній чемпіон «Маяк» із Малого Кобелячка, колишній міні-футбольний чемпіон «Ветеран» із Нових Санжар, «Зоря-2» із Руденківки, яка позаминулого сезону була переможцем літнього міні-футбольного чемпіонату, а також амбітні «Старс» зі Старих Санжар, «Чкаловець» із Великого Кобелячка та «Сокіл-2» із Соколової Балки. Кожна з вищезазначених команд після шести турів усе ще зберігає шанси на підсумкове місце в таблиці не нижче третього, а отже, має надію виступити у вищій лізі. Так-так, не варто забувати ще і «Ворсклу» із Нових Санжар, яка, попри те, що наполовину складається з футбольних ветеранів, бій дає кожному супернику, незалежно від статусу.

Цього туру в групі відбувався очний матч між двома претендентами на вихід до «вишки»: старосанжарським «Старсом» та новосанжарським «Ветераном». Інтриги грі додавала ще й присутність на полі полтавця В’ячеслава Устенка, який грав за команду зі Старих Санжар. Справа в тому, що два сезони тому Устенко ставав чемпіоном Новосанжарського району з міні-футболу у складі… новосанжарського «Ветерану».

Більшу частину гри перевагою володів «Старс». До середини другого тайму команда вигравала у суперника з рахунком 3:1. І, здавалося, без проблем має довести гру до переможного завершення. Утім, на останніх хвилинах «Ветеран» повністю закрив суперників на їх половині поля і створив достатньо моментів, щоб врятувати гру. Спочатку наддосвідчений Віталій Гарець скористався помилкою захисників і встиг влучно пробити по воротах «Старсу» — 3:2. А потім буквально за хвилину у «Ветерана» було кілька стовідсоткових нагод для взяття воріт. Але воротар старосанжарців зумів відбити ічерговий удар Віталія Гарця та два постріли впритул від Сергія Соломашенка.

У результаті «Старс» таки втримав мінімальну перемогу, набрав 15 очок і закріпився на другій сходинці турнірної таблиці. «Ветеран», «Чкаловець» та «Сокіл-2» тепер мають по 12 очок, «Зоря-2» та «Ворскла» із Нових Санжар — по 9. І усе найцікавіше у цій групі — іще попереду.

«Ряське» не впоралося із «Зорею-1»

Серед інших результатів матчів 6‑го туру варто відзначити непросту перемогу «Зорі-1» над машівським «Ряським» у групі «А». У першому таймі гри футболісти з Машівського району ні в чому не поступалися шестиразовим чемпіонам і вигравали із рахунком 3:1. Проте потім «Зоря» вкотре продемонструвала свій характер і вже до перерви перемагала суперника — 6:4. У другому таймі інтрига зникла зовсім і руденківські футболісти одержали перемогу з розгромним рахунком — 14:7. Окремо потрібно згадати повернення до складу «Зорі-1» майже легендарного нападника Михайла Булиша, який забив у матчі два м’ячі.

Результати решти матчів 6‑го туру: «Чкалова» — «Мажор» — 6:2; «Гетьман» — «Чиста криниця-2» — 7:1; «Колос-2» — «Кернел-2» — 5:3; «Полузір’я» — «Ветеран» (Нехвороща) — 7:5; «Колос» — «Оріль» (Нехвороща) — 7:3; «Чиста криниця» — «Судівка» — 19:4; «Кернел» — «Маяк-2» — 14:2; «Сокіл» — «Поліція» — 13:2; «Оріль» (Лівенське) — «Лиман» — 3:3; «Маяк» — «Чкаловець» — 19:2; «Сокіл-2» — «Полузір’я» — 16:1; «Зоря-2» — «Ворскла-Сталкер» — 5:2; «Ворскла» (Нові Санжари) — «Темп» — 9:4.