Через низьку народжуваність українців стало менше

Через низьку народжуваність українців стало менше

Повний демографічний провал — за три квартали українців поменшало на 150 тисяч. Це офіційні дані Держстату. Серед причин — висока смертність, але головне — низька народжуваність. За цим показником Україна посідає 172‑те місце в світі за рейтингом ООН і щороку позиції втрачає. Причин тому чимало. Це і війна на Сході, і фінансовий добробут батьків та соціальні гарантії. Виплати на дитину — це одна зі статтей, оновлення якої у наступному році не буде.

Коли запроваджували допомогу на дитину у 2014 році, то сума дійсно була пристойна, але зараз вже не конкурує з цінами і на ті гроші можна купити вже вдвічі менше. Тому народжувати навіть першу дитину батькам страшно, не говорячи вже про другу. Депутат Андрій Шипко каже, що кожного дня в нашій державі стає менше на 500 осіб. А Україна опинилася серед аутсайдерів за рівнем народжуваності. У Верховній Раді був зареєстрований законопроект про збільшення виплат на дитину, але до сесійної зали так і не потрапив.


Автор: Ігор Бабаєв, «ЕХО»
Поділитися:
22 грудня 2017, 11:41 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

1. Maksym / 22 грудня 2017, 13:45 Вставити цитату
Допомогу на дитину запровадили зовсім не у 2014-му, а тисячами її начали виплачувати з 2005-го.
Та я не про це. Примітно, що якщо зменшити смертність до рівня Турції, Албанії чи Республіки Ель-Сальвадор, то у нас почнеться зростання населення. За тої народуваності яка вже є.
2. Ltava / 23 грудня 2017, 10:06 Вставити цитату
1.Maksym
« то у нас почнеться зростання населення. »

мабуть ні бо темпи міграції в другі країни не припиняться . а виїздять уже дорослі - працездатні громадяни що в свою чергу зменшує народженність і збільшує процент смертності по відношенні до тих хто залишився :((
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном




Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації