У Озерах збирають кошти на ремонт лікарні

У Озерах збирають кошти на ремонт лікарні

Провести і закінчити роботи планують уже в 2018 році. Адже на капітальний ремонт будівлі необхідно 1 мільйон 350 000 гривень.

Сільський голова Наталія Синяговська повідомляє, що на ці потреби вже змогли акумулювати 830 тисяч гривень. Кошти надходять як із бюджетів різних рівнів, так і за рахунок допомоги спонсорів.

Сільський голова розповідає:

— Я вдячна всім, без виключенням, людям і установам, які долучилися до потрібної не лише Озерам, а й сусіднім селам справи. Розпочалося все з того, що керівник підприємства «Кисень» Віктор Оникієнко виділив потужну техніку, за допомогою якої вивезли будівельне та інше сміття, що захаращувало територію. Вивезли близько трьохсот тонн. Відзначу і старання завідуючої нашим медичним закладом Аліни Кравченко.

Наталія Синяговська розповіла, звідки надходять кошти. Із бюджету Озірської сільради — 250 000 гривень, Григоробригадирівської — 50 000. Ще 150 000 виділили районні депутати. Окрім того, з району, як і обіцяли, повернули 48 тисяч гривень, котрі заплатили так звані одноосібники. По 100 тисяч із свого депутатського фонду виділили депутати облради Микола Жук і Геннадій Коваленко. Усі інші суми надійшли від спонсорів: фермерських господарств «ЛІС» та «Кристал», агрофірми «Добробут» — 50 000. Виділяли кошті ще й фермерське господарство «Шанс», приватні підприємці Євген Іщенко, Ігор Сахно, Олександр Теличко, Олександр Кузема, Володимир Фещенко, Валерій Ющенко, Олександр Підтикан.

У наступному році мають надійти кошти з Комендантівської сільської ради, яка зараз в основному фінансує дороговартісний проект з ремонту Будинку культури у своєму головному селі.

Якщо все йтиме за планом, то довгоочікуваний ремонт закінчить до 8 березня 2018‑го.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
26 грудня 2017, 09:12 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації