Електронна передплата: перевірено — працює

Електронна передплата: перевірено — працює

Два тижні тому редакція «ЕХО» анонсувала зміни в системі передплати на газету. Цей захід має зробити процес передплати зручнішим для читачів. А для тих, хто читатиме електронну версію видання, вона стане дешевшою.

Що цікаво, першим передплатником електронної версії «ЕХО» став росіянин. Він виконав кілька нехитрих операцій, описаних на редакційному сайті, і вже має змогу читати газету зі свого гаджета (чи то ноутбука, чи смартфона, чи планшета).

Тобто, ми можемо констатувати, що зараз отримати «свіженьке» «ЕХО», не виходячи з дому, може практично кожен мешканець планети Земля, незалежно від місця проживання. Газета надійде до читача, не дивлячись на погодні та інші умови. Головне, щоб був якісний інтернет-зв’язок. Крім того, електронна версія є суттєво дешевшою від паперової. Один примірник коштує 5 гривень. Для порівняння, паперовий у роздріб — 10 гривень.

Чимало читачів, які все ж віддають перевагу паперовій версії, вирішили передплатити її не через свої відділення пошти, а через Інтернет. У основному це жителі віддалених сіл Кобеляцького району. І в них теж усе вийшло добре.

Отже, користуйтеся можливостями і превагами сучасних технологій. Перевірено — працює. Деталі — на редакційному сайті.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
22 грудня 2017, 12:49 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

1. don / 22 грудня 2017, 13:19 Вставити цитату
хто вже викачав електронну версію, скиньте на ящик, пліз
2. Седой / 22 грудня 2017, 14:59 Вставити цитату
я был первым :)) читал даже объявления и поздравления. Стихи поздравительные почему-то на русском. В честь моей подписки??? Или сепары тоже подписались, проверьте подписку на фамилию Путин :))))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації