Депутати ліквідували методичний кабінет

Депутати ліквідували методичний кабінет

Під час чергової сесії Новосанжарської районної ради депутати голосують за ліквідацію методичного кабінету районного відділу освіти. Також іншим голосуванням приєднують до Будинку дитячої та юнацької творчості станції юних техніків і натуралістів.

Найбільш резонансне питання «Про ліквідацію районного методичного кабінету відділу освіти Новосанжарської РДА»  на сесії голосують уже без обговорення. Надто багато вже було сказано на цю тему під час засідань комісій та в кулуарах ради. Більшість депутатів розуміє, що урізаному районному бюджету в наступному році не під силу буде фінансувати методкабінет, а новоутворені ОТГ (об’єднані територіальні громади) і так беруть на себе утримання соціально-культурних закладів. Під час сесії депутати голосують за передачу комунальних закладів культури та освіти на баланс Руденківської, Драбинівської і Нехворощанської ОТГ.

Більше обговорюють на сесії питання приєднання до Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості двох інших позашкільних навчальних закладів: станцію юних техніків та станцію юних натуралістів. Усі три організації і раніше знаходилися у одному приміщенні, проте мали окремі юридичні особи. Після голосування депутатів їх укрупнили в одну, Новосанжарський БДЮТ.

Перед голосуванням виступає директор СЮТ Сергій Шпортько.

— Не така вже станція важка для районного бюджету. Ми тут на сесії чуємо, як на заклади освіти йдуть суми мільйонами. Тому прошу поки що не реорганізовувати станцію юних техніків!

Директору відповідають одразу і голова районної ради Геннадій Супрун, і начальник відділу освіти Олександр Кульчинський.

— За 11 місяців на утримання станції виділили 423 тисячі гривень із районного бюджету. Щодо реорганізації, то ніхто станцію не закриває. Буде одна юридична особа, а ви працюватимете далі! — пояснює голова ради.

— Кількість гуртків зменшиться, але, враховуючи, що 70 відсотків гурткової роботи йде на периферії, там зможуть підтримати ОТГ, — додає начальник відділу освіти.

Хтось втрачає незалежність — хтось отримує. Так, після іще одного голосування депутатів Руденківська опорна школа отримує фінансову самостійність. Тепер заклад матиме власну бухгалтерію, рахунки і можливість самостійно здійснювати фінансові операції. Нагадаємо, що школа існує як опорна з вересня цього року, до її складу входять Руденківська загальноосвітня, Великосолонцівська та Дубинівська ЗОШ І-ІІ ступенів.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
22 грудня 2017, 13:55 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

1. ukr2017 / 28 грудня 2017, 10:12 Вставити цитату
Що ще від них чекати
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації