Роздержавленою вважається кожна десята газета

Роздержавленою вважається кожна десята газета

2018‑й — останній із трьох років, відведених на реформу державних та комунальних друкованих ЗМІ, згідно з якою такі видання повинні відійти від бюджетного фінансування та зайняти своє місце на ринку. Утім, темпи реформи залишають бажати кращого.

За підрахунками «Центру демократії та верховенства права», станом на кінець 2017 року реформувалися лише 123 видання по всій Україні, а це 17% із 719 комунальних та державних газет. При цьому комунальна преса роздержавлюється швидше, ніж державна: тут вже реформовано 18 % видань, у той час, як серед державних, — лише 9%.

Десять відсотків комунальних видань Полтавської області вже реформувалися. Загалом у області роздержавленими є тільки три із тридцяти видань, що підпадають під реформу.


Автор: Ігор Бабаєв, «ЕХО»
Поділитися:
22 грудня 2017, 19:18 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації