Із католицьким Різдвом депутатів не привітали

Із католицьким Різдвом депутатів не привітали

21 грудня відбулася чергова сесія Новосанжарської районної ради. Депутати розглянули три десятки запитань, знову не затвердили технічну документацію на землю та продовжили контракт із директором ДЮСШ.

На початку сесії перед депутатами виступає начальник Новосанжарського відділення поліції Владислав Грімов. Він повідомляє, що рівень розкриття злочинів у районі складає 53 відсотки (при середньообласному показнику — 45 відсотків). Виступ начальника поліції депутати беруть до відома, при цьому жодного питання керівнику правоохоронців не задають.

Розглядають під час сесії кілька питань щодо затвердження документації на земельні ділянки. При цьому за технічку ділянок, які знаходяться на території Кустолівської, Полузірської, Лелюхівської сільських рад, голосують одностайно. А от документацію на дві ділянки площею 8,9 та 9 гектар на території Крутобалківської сільської ради не затверджують. Як завжди, відбувається це без пояснень. Очевидно, ці дві ділянки мають для ради якийсь особливий статус.

Натомість депутати одноголосно продовжують контракт із директором Новосанжарської ДЮСШ Юрієм Стрюком. Тренер, який особисто виховав трьох майстрів спорту, керуватиме закладом іще п’ять років.

Також своїм голосуванням депутати створюють нову комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» та оголошують конкурс на посаду його керівника.

Наприкінці сесії голова районної ради Геннадій Супрун вітає депутатів та інших присутніх із новорічними святами. При цьому цікавиться, чи не має у залі католиків, та уточнює, що із католицьким Різдвом вітати не буде, обмежиться традиційними Новим роком та Різдвом за східним стилем.

 


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
30 грудня 2017, 12:02 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації