Ідеальний обід з ідеальними ковбасками

Ідеальний обід з ідеальними ковбасками

Обіди у нашому офісі ніколи не запам’ятовувалися чимось особливим. Кожен приносив із дому класичні бутерброди із ковбасою та сиром, судочки зі смаженими яйцями чи, у особливо сумних випадках, нарізане сало із часником. Запах від такого обіду потім довго не вивітрювався навіть після цілодобової роботи кондиціонера на повну потужність. Вже не пам’ятаю того чудового дня, коли наш шеф дізнався про існування http://mrgrill.ua/ Проте точно пам’ятаю, що у той самий день домашні обіди у нашій фірмі потрапили під заборону. А для усіх працівників почали замовляти смачні наїдки зі справжнього м’яса.

— Це просто ідеальні ковбаски! – так, сміючись, відзначили якість сосисок від http://www.mrgrill.ua/ секретарки нашого офісу. І ковбаски справді були ідеальними – і за формою, і за смаком.

Зайве говорити, що відтепер на обіди у нашому офісі працівники починають чекати одразу після початку робочого дня. Якщо раніше у коротких перервах між нарадами прийнято було говорити про жінок, футбол та рибну ловлю, то тепер головні теми змінилися. Ми говоримо про надзвичайні хот-доги, про неймовірні бургери, ми говоримо про ковбаски, смак яких змушує нас забувати про усе. Про нудну офісну роботу, про шефа, який дбає про наше харчування, але іноді забуває порадувати нас преміальними, про домашні клопоти, які чекають після роботи. А коли на великому офісному годиннику таки засвічується 12:00, ми перестаємо говорити. Ми розгортаємо пакети із сосисками, вдихаємо неповторний аромат свіжих бургерів, ми повільно смакуємо хот-доги, насолоджуючись кожним шматочком.

І, дивна річ, після таких обідів продуктивність нашого офісу почала рости вгору. У наших працівників з’являються нові ідеї, наші секретарки дивним чином не набрали вагу, а навпаки, якось іще більше підтягнулися і стали іще привабливішими. І навіть шеф дещо подобрішав – обіцяв усім заплатити квартальну премію. А все завдяки тому, що у нашому офісі з’явився ідеальний обід із ідеальними сосисками. У коридорах під час перекурів тепер поговорюють про те, що шеф збирається і сніданки нам оптовими поставками замовляти у https://mrgrill.ua/ Щоправда, такими темпами один наш офіс досягне настільки високих темпів продуктивності, що за отриманими прибутками може перевищити ВВП Сполучених Штатів Америки, навіть не дивлячись на те, що американці також знають толк у сосисках.


Автор: Влад ІМІРОВ
Поділитися:
28 грудня 2017, 17:11 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації