В Кременчуцькій виховній колонії юнаків навчали виробляти правила та дотримуватися законів (фото)

В Кременчуцькій виховній колонії юнаків навчали виробляти правила та дотримуватися законів

2 січня 2018 року для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія»,  в рамках реалізації рекомендацій експертів Проекту Ради Європи і Європейського Союзу, провели ігрове заняття «Безлюдний острів».

На початку хлопцям запропонували уявити, що вони подорожували та в результаті корабельної аварії потрапили на безлюдний острів. Вони перебувають в колі 50 жінок і 50 чоловіків. На острові є багато фруктів, овочів і тварин. Деякі з осіб, що вижили, постають, як персонажі з доволі складним характером. Вихованців обрали вирішити, якими будуть закони та як потрібно їх дотримуватися. У робочих підгрупах юнаки разом з модераторами спочатку написали закони, які потрібно встановити аби вижити на острові, а потім вирішували як забезпечити їх дотримання. Подискутували над тим, як створити на острові такі умови, при яких можна було б вижити. Кожний з юнаків висловлював свою думку як виходити з тієї чи іншої складної ситуації.

Начальник установи Олександр Сайко зазначив, що метою заняття стало допомогти підліткам зрозуміти потребу у правилах, які диктують життя у межах колонії та після звільнення.


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
3 січня, 10:14 | Регіон: Кременчук | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації