Активісти привітали одиноких кобелячан

Активісти привітали одиноких кобелячан

Учасники групи, яка створена через Інтернет, зібрали кошти, щоб поздоровити з новорічними святами людей похилого віку.

Як розповів засновник «Kobelyaki Live Group» Володимир Тюркін, спершу активні учасники групи вирішили зібрати кошти і привітати дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, з наступаючими новорічними святами. Та, поговоривши, зупинились на тому, що діти в новорічні свята точно не будуть обділені увагою. Тоді зупинили свій вибір на одиноких людях похилого віку.

— Я звернувся за допомогою до директора територіального центру Валентини Кинько, щоб вона надала список таких жителів міста, — говорить Володимир. — Ми вибрали десятьох одиноких пенсіонерів, для яких придбали продуктові набори. Разом із працівниками терцентру Тамілою Коцькою та Світланою Моренко розвезли ці подарунки.

Користуючись нагодою, Володимир Тюркін подякував усім учасникам групи, хто долучився до збору коштів, та працівникам територіального центру за допомогу.

Нагадаємо, що активісти цієї групи виготовили прикраси для міської ялинки і взяли участь у її прикрашанні.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
4 січня, 16:48 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку1. Ltava / 4 січня, 17:49 Вставити цитату


Змінено 19.01.2018, 13:00
2. Beri Mor / 4 січня, 18:04 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1.Ltava
«Молодці !!!»

Згоден.Тільки назва «активіст» за останні 4 роки стала синонімом бандюка.Де активісти,там завжди ху.йня нездорова.
3. Zorn / 4 січня, 18:13 Вставити цитату
Дійсно молодці! Але питання до територіального центру: яку допомогу надають бюджетні соціальні працівники одиноким пристарілим немічним громадянам, окрім як ведення обліку такових? Друге запитання: де знайти в інтернеті інформацію про діяльність цієї районної структури (штат, обсяг бюджетного фінансування, перелік послуг, звіт про роботу за 2017 рік, взагалі хоч щось) ?
4. Zorn / 4 січня, 18:28 Вставити цитату
Трохи порився в неті. Знайшов навіть сайт РТЦСО. Прочитав перелік їхніх послуг. Структура на п’ять відділень з окремим апаратом управління мабуть має в штаті не один десяток працівників?Посилання на rtcso.at.ua
5. Ltava / 4 січня, 21:08 Вставити цитату


Змінено 19.01.2018, 12:58
6. Ltava / 5 січня, 07:00 Вставити цитату


Змінено 19.01.2018, 12:57
7. ivanrywa / 5 січня, 09:30 Вставити цитату
Добре там де нас немає!Пішли б та й,попроцювали там!Впевненний,що такі освідченні люди згодяться.Тай зможете й собі,доторкнутися до тих "скарбів".)
8. Selena2017 / 5 січня, 10:36 Вставити цитату
Шановний Володимире, ви робите добру справу насамперед тому, що маєте добру душу. Якщо вас не образить порада невихованої людини ( тобто мене), то : женіть від себе пресу ! Тоді не буде приводу перекидати ваші вчинки з язика на язик, це не додає натхнення. Даруйте, якщо кажу не те.
9. Zorn / 5 січня, 12:11 Вставити цитату
7.ivanrywa
«Пішли б та й,попроцювали там!Впевненний,що такі освідченні люди згодяться»

Дякую за пропозицію. А ще більше буду дякувати , і не лише словами, якщо допоможете влаштуватися на роботу в цю структуру. Я серьозно. Вже кілька років поспіль намагався «втовпитись» у цю структуру. Посудіть самі. На сьогодні гарантовано 50 тис грн в рік чистого доходу( вчасна реальна зарплата), соціальний пакет, податки за тебе платить бюджет. Але, це не державна служба і конкурсів на вакантні посади не оголошують. Якщо якесь місце вивільняється, то все вирішується між своїми. А я приїзжий: пап,мам, тьоть, дядь та інших блатів не маю.Начальниця постійно говоритьпроте, що вільних посад немає.
Якщо допоможете, то буду реально вдячний .Готовий зустрітися.
10. Beri Mor / 5 січня, 12:42 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
9.Zorn
« Посудіть самі. На сьогодні гарантовано 50 тис грн в рік чистого доходу( вчасна реальна зарплата), соціальний пакет, податки за тебе платить бюджет. Але, це не державна служба і конкурсів на вакантні посади не оголошують. Якщо якесь місце вивільняється, то все вирішується між своїми. А я приїзжий: пап,мам, тьоть, дядь та інших блатів не маю.Начальниця постійно говоритьпроте, що вільних посад немає. »

Якщо це правда,то я правильно казав,що:
2.Beri Mor
«Де активісти,там завжди ху.йня нездорова.»
11. ivanrywa / 5 січня, 17:25 Вставити цитату
9.Zorn
«Дякую за пропозицію. А ще більше буду дякувати , і не лише словами, якщо допоможете влаштуватися на роботу в цю структуру. Я серьозно. Вже кілька років поспіль намагався «втовпитись» у цю структуру. Посудіть самі. На сьогодні гарантовано 50 тис грн в рік чистого доходу( вчасна реальна зарплата), соціальний пакет, податки за тебе платить бюджет. Але, це не державна служба і конкурсів на вакантні посади не оголошують. Якщо якесь місце вивільняється, то все вирішується між своїми. А я приїзжий: пап,мам, тьоть, дядь та інших блатів не маю.Начальниця постійно говоритьпроте, що вільних посад нема.Якщо допоможете, то буду реально вдячний .Готовий зустрітися.»

Ну начнем з того,що у вас зовсім не коректні цифри!Про які 50 к. чистих,в рік,ви говорите?!Чи претендуєте на посаду директора??Мені здається,з вашого коментаря,що ви не працювали в держ. установах,такого типу( соціального спрямування).І про те яку роботу повинні там виконувати,з яким контингентом?Знаючи все це,з середини,впевненний бажання пропало б.
12. Ltava / 5 січня, 21:58 Вставити цитату


Змінено 19.01.2018, 12:57
9.Zorn
« Якщо якесь місце вивільняється, то все вирішується між своїми. А я приїзжий: пап,мам, тьоть, дядь та інших блатів не маю.Начальниця постійно говоритьпроте, що вільних посад немає. »

Женицца Вам, барин, надо! - кажись, у директрисы есть дочка на выданье. Так и станете своим))
14. Ltava / 7 січня, 09:20 Вставити цитату


Змінено 19.01.2018, 06:51
15. Zorn / 7 січня, 11:02 Вставити цитату
11.ivanrywa
«Ну начнем з того,що у вас зовсім не коректні цифри!Про які 50 к. чистих,в рік,ви говорите?!Чи претендуєте на посаду директора?»

Звичайно мій підрахунок досить грубтй. Я взяв розмір мінімальної зарплати помножив на 12 місяців. Додав обов’язкові квартальні премії у розмірі 50% від ставки (Ящо знайти спільну мову з керівництвом, то може і 100% даватимуть). Не забув оздоровчі при виході у відпустку, винагороду на вирішення соціально-побутових питань. Може ще чогось не знайшов у положенні про оплату праці РТЦСО. Але якщо і це гарантовано, то вже 50 тисяч набігає.
11.ivanrywa
«Мені здається,з вашого коментаря,що ви не працювали в держ. установах,такого типу(»

Так, я не працював у соціальній установі. Але моя знайома має такий вдалий досвід. А особливо може повезти, якщо потрапити у апарат управління центру. Хоча і рядові соціальні працівники горшки не виносять і за лежачими не доглядають.
16. Zorn / 7 січня, 11:08 Вставити цитату
12.Ltava
« А від діток , яких нібито не має і які живуть за кордоном і раз у 3 місяці приїздять отримати допомогу по безробіттю та переоформити документи на субсидію :)) А від бабусь і дідусів яким направили допомагати , за магазин ( ще й на здачі надурити ) , за прибирання в квартирі , за город і т.д. Так дивись копійчина і накапає :)) А Ви як дурник - конкурс , конкурс !!!:)) »

Все досить вірно, якщо працювати безпосередньо з клієнтами центру, то до законної зарплатні ще буде суттєва добавка. Плюс якщо вдасться знайти спільну мову з одинокою старою людиною, то може (якщо немає у неї дітей або інших спадкоємців) навіть все їй належне отримати у спадок. Моя знайома так хатинку оьримала.
17. Ltava / 7 січня, 11:21 Вставити цитату


Змінено 19.01.2018, 06:51
18. Selena2017 / 7 січня, 14:22 Вставити цитату
16.Zorn
« Моя знайома так хатинку оьримала.»


Отаку сироту казанську допускати в соціальну сферу однаково, що ведмедя на пасіку. Начальниця, видно, мудра жінка - побачила наскрізь і як керівник, і як потенційна теща.
19. Ltava / 7 січня, 15:54 Вставити цитату


Змінено 19.01.2018, 03:40
20. Zorn / 8 січня, 10:03 Вставити цитату
18.Selena2017
« Начальниця, видно, мудра жінка - побачила наскрізь і як керівник, і як потенційна теща.»

Вірно підмічено. Начальниця ділитися не хоче. Вона не з тих хто до корита постороннього допустить. Навіть крихти зі свого столу сама підбере. Як у "12 стільців": у начальника соціального будинку на всіх хлібних посадах свої родичі, та й підопічними сиротами числяться родаки. Попробуй туди втовпитися. Яким би чесним, добропорядним, гідним ти не був, всерівно залишисся за бортом.Бо тебе народили не в тій зграї.
20.Zorn
«та й підопічними сиротами числяться родаки. Попробуй туди втовпитися»

Мисля цікава. Може й тут так? "Ми вибрали десятьох одиноких пенсіонерів, для яких придбали продуктові набори"
22. Ltava / 8 січня, 11:03 Вставити цитату


Змінено 19.01.2018, 03:38
23. Selena2017 / 8 січня, 13:05 Вставити цитату
20.Zorn
«20. Zorn / сьогодні, 10:03»


Юначе, треба було народитися в пору молодого більшовизму, коли нахабно відбиралося надбане розумом, фізичною працею тими, хто хотів мати все на халяву. З якого дива начальниця має ділитися з ледарем, який тільки вигоди прагне? Яке право маєш попрікати її коритом ? Чесні та добропорядні і сьогодні в ціні, а ти шукай свою зграю чи вертайся до маминого фартуха, змирись, що втеча Колобка не вдалася.
24. Ltava / 8 січня, 14:46 Вставити цитату


Змінено 18.01.2018, 19:32
23.Selena2017
«треба було народитися в пору молодого більшовизму, коли нахабно відбиралося надбане розумом, фізичною працею тими, хто хотів мати все на халяву. З якого дива начальниця має ділитися»

Опоньки... А що, впять наші прийшли?
26. Ltava / 8 січня, 14:56 Вставити цитату


Змінено 18.01.2018, 19:31
27. Selena2017 / 8 січня, 15:41 Вставити цитату
24.Ltava
«Де де в ціні »


Лтаво, та не відбирайте в мене останні крихти віри в кращі людські якості, я вас благаю .
28. Zorn / 8 січня, 17:50 Вставити цитату
23.Selena2017
«Юначе, треба було народитися в пору молодого більшовизму»

Не Вам вирішувати коли мені судилося народитися. Дякувати Богу і моїм батькам, що живу у найкращі часи існування людства.

23.Selena2017
«З якого дива начальниця має ділитися з ледарем, який тільки вигоди прагне?»

Оттакої! За три дні віртуального спілкування Ви зробили такі "змістовні " висновки. Мушу Вам заперечити. Я не ледар. Вже побудував дім, пасадив сад. І сьогодні, 8 січня, коли переважна більшість "щирих утриманців від податків" лежала пузом до гори перед телевізорами, перетравлюючи рештри від св’яткового столу, мені добре пахалося і фізично і розумово. Шановна Селено, Ви не зрозуміли мої роздуми про трутнів, а розпочали вішати ярлики мені.

23.Selena2017
«Яке право маєш попрікати її коритом ?»

Не затикайте рота. Право маю бо я теж маю честь та гідність, і веду боротьбу з тими хто паразитує на довірі або байдужості суспільсьтва. В Європ, Китаї та інших некорумпованих регіонах нашої планети таких корит немає. Там за пристарілими чи немічними доглядають посторонні люди ( до речі багато українських трудових емігрантів займаються саме таким ремеслом), а родичі чи й сам підопічний платять зі своєї кишені. Або, інший варіант,одиного немічного догляне державний чи комунальний заклад. Але за це підопічний віддає державі чи громаді все що він нажив. І ніяких схем чи корит для зловживань.

23.Selena2017
« а ти шукай свою зграю »

Дякую за правильний вектор руху. Скажу і на це. Свою зграю я вже знайшов. Однодумців достатньо, і не лише в тут.

23.Selena2017
«змирись»

Не дочекаєтесь!!! Боротьба лише починається.
29. Ltava / 8 січня, 18:53 Вставити цитату


Змінено 18.01.2018, 19:31
30. Ltava / 8 січня, 18:55 Вставити цитату


Змінено 18.01.2018, 19:31
31. Beri Mor / 8 січня, 20:46 Вставити цитату
27.Selena2017
«та не відбирайте в мене останні крихти віри в кращі людські якості, я вас благаю .»

Коменти явно написані після перегляду мексиканського серіалу.
32. Selena2017 / 9 січня, 09:54 Вставити цитату
28.Zorn
«8. Zorn / вчора, 17:50»


Юначе, як ви швидко міняєте маски: то ви обділений долею, шукаєте вигідного місця під сонцем, а це вже ви - побудував дім ( скільки ж це треба мати капіталу на сьогодні!), а хочеться ще й хатинку від немічної бабусі, є де посадити сад.Не влучиш, як і визначитись в такій ситуації. Такого трудолюбивого молодика я не хочу ображати, бажаю вам сил на труди і боротьбу - праведну, успіхів.

Змінено 09.01.2018, 11:46
33. Selena2017 / 9 січня, 10:03 Вставити цитату
29.Ltava
«Чесність і добропорядність - різновид дурості !!! »


Лтаво, дякую за підтримку до останнього подиху.Не часто таке чую. Ну а від жорстокої реальності можна хоч інколи ховатися в отой різновид дурості????? Чи сповідувати, краще.

Змінено 09.01.2018, 11:48
34. Седой / 9 січня, 16:51 Вставити цитату
33.Selena2017
«Лтаво, дякую за підтримку до останнього подиху»

А это не угроза? ????
35. Selena2017 / 9 січня, 18:12 Вставити цитату
34.Седой
«А это не угроза? ????»


З якого б це дива і кому?
36. Ltava / 9 січня, 18:30 Вставити цитату


Змінено 18.01.2018, 19:30
37. Selena2017 / 9 січня, 19:21 Вставити цитату
36.Ltava
« І воно прекрасне саме по собі :))»


Згодна. Тільки іноді від його краси і в очах темніє. Розбиваєте всі мої ілюзії, не даєте похникати. Все правильно.
38. Ltava / 10 січня, 06:37 Вставити цитату


Змінено 18.01.2018, 19:28
39. Zorn / 10 січня, 17:01 Вставити цитату
ЦИТАТА: Користуючись нагодою, Володимир Тюркін подякував усім учасникам групи,

Користуючись нагодою вітаю Володю з Днем Народження його мами- Ірини Іванівни. Хорошого сина вихавала!
40. Ltava / 10 січня, 22:20 Вставити цитату


Змінено 18.01.2018, 19:27
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації