Вхід | Реєстрація

«Швидка» за мільйон

«Швидка» за мільйон

Для Новосанжарської лікарні за кошти районного бюджету придбали санітарний автомобіль «Фольксваген».
Напередодні нового року Новосанжарська ЦРЛ отримує подарунок від районної громади. Це — автомобіль «Фольксваген», придбаний повністю за кошти районного бюджету. На його придбання витратили 1 мільйон 170 тисяч гривень.

Подивитися на обновку виходять медики та представники районної влади: голова ради Геннадій Супрун та голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха. Сергій Володимирович навіть сідає на місце водія, заводить авто, але на цьому тест-драйв і завершує. Медики та чиновники оглядають салон санітарного автомобіля. Він — зручний та просторий, має спецобладнання для транспортування хворих і підключення необхідних медичних апаратів.

— Спочатку хотіли придбати дешевший варіант, але коли дізналися, що виготовляють такі лише у Росії, то відмовились, — розповідає голова Новосанжарської районної ради Геннадій Супрун. — Вирішили додати кошти і взяти дорожчий, але європейський автомобіль.

За словами головного лікаря Новосанжарської ЦРЛ Ольги Гирі, новий санітарний автомобіль буде використовуватися для перевезення хворих із Нових Санжар до обласних медичних закладів.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook


1. Нс777 / 15 січня 2018, 12:30
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
2. Ltava / 15 січня 2018, 17:43


Змінено 18.01.2018, 06:56
3. Нс777 / 15 січня 2018, 18:00
2.Ltava
« та і на фото не поймеш яка ж машина»

Я викладав посилання,завдяки якому можна зрозуміти яка то машина насправді,але адмін чомусь його видалив.Викладаю ще разПосилання на rada-ns.gov.ua
4. Ltava / 15 січня 2018, 18:24


Змінено 18.01.2018, 06:55
5. Selena2017 / 15 січня 2018, 18:30
На фото біля машини Жаботинський, мабуть, він причетний до створення статті якимось чином, а в марках машин він розбирається як кухарка в управлінні більшовицькою державою.
6. Ltava / 15 січня 2018, 18:39


Змінено 18.01.2018, 06:55
7. Selena2017 / 15 січня 2018, 19:15
6.Ltava
« Ну надіюся він хоч не лікує :))»

Ні, це редактор нашої районки, «Світлиці»
8. Адекватник / 15 січня 2018, 19:39
5.Selena2017
«як кухарка в управлінні більшовицькою державою.»

Кухарка - це вищий пілотаж. Он нашою державою управляють парасюки і гаврилюки, які й борщу зварити не вміють, та ще й хворі на голову, і нічого.
9. Selena2017 / 15 січня 2018, 19:50
Виходить, сама й зачепила, спровокувала. Тут уже як по мінному полю, не знаєш де рвоне....
10. Ltava / 15 січня 2018, 19:59


Змінено 18.01.2018, 06:55
11. don / 15 січня 2018, 20:32
Звичайно, ніяких хворих він перевозити не буде. Я впевнений що за останній рік таких хворих було перевезено одиниці. Для таких цілей використовують автомобілі "швидкої".
Реально цей автомобіль возитеме керівництво лікарні в обласний центр для участі в різних семінарах і нарадах.
А взагалі, районні керівники просто розбазарюють народні гроші районного бюджету, оскільки придбання такого коштовного траспорту недоцільне, бо виїжатиме він з гаража декілька раз у місяць
12. Гнатович / 15 січня 2018, 22:48
==— Спочатку хотіли придбати дешевший варіант, але коли дізналися, що виготовляють такі лише у Росії, то відмовились, — розповідає голова Новосанжарської районної ради Геннадій Супрун. — Вирішили додати кошти і взяти дорожчий, але європейський автомобіль.===(с)

Я извиняюсь канешно, а не западло ездить на российской горючке или газе? ))
13. Vlada82 / 16 січня 2018, 11:09
Фактично Супрун і Бульбаха самі зізналися, шо перевитратили бюджетні кошти. На яку суму конкретно? Далі. Якшо відмовились від авто російського виробництва, значить, такі легально продаються в Україні. А яким законом заборонено їх купувати? Якби Супрун з Бульбахою купували за свої гроші, то згодилася б і російська машина, а за бюджетні гривні можна й принципи свої показати. Хай тепер на додачу встановлять контроль, шоб Гиря не повезла тим авто в Полтаву якогось сепаратиста.
14. Адекватник / 16 січня 2018, 11:47
13.Vlada82
«Якби Супрун з Бульбахою купували за свої гроші, то згодилася б і російська машина, а за бюджетні гривні можна й принципи свої показати»

Вони ж тепер виставили себе найсвідомішими патріотами. А на «зекономлені» кошти вони тепер нишком куплять камчатської ікри і справжньої «Московської» і від пуза наївшись і напившись напившись кричатимуть СУГС і співатимуть "ще не вмерлу..".
13.Vlada82
«Хай тепер на додачу встановлять контроль, шоб Гиря не повезла тим авто в Полтаву якогось сепаратиста.»

Це питання вони випустили із виду. А давно вже пора щось робити. А то рідко який лікарь взбунтується та відмовляється лікувати сєпарів і агентів Кремля. Ще влітку вони заводили облік своїх держслужбовців у яких є родичі у Росії і щось воно затихло. А це - непорядок. Усіх нада на карандаш і побільше писати про сталінські репресії і голодомор. На такому хвоні лошари не помічають, як з ними насправді роблять те саме тільки ще крутіше, використовуючи сучасні так сказать досягнення науки і техніки
15. Selena2017 / 16 січня 2018, 12:23
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
16. Beri Mor / 16 січня 2018, 13:15
15.Selena2017
«Та ні. ВОРОГ. Користується моментом, що до інформаційного простору в держави немає ніякої уваги та стурбованості.»

Так біжи,"стукони" куди треба.Отакі поліцаями і служили у фашистів.
17. Selena2017 / 16 січня 2018, 14:15
16.Beri Mor
«Отакі поліцаями і служили у фашистів.»


Був у їхніх рядах повноправним ? Чи звідки така поінформованість? Чого на нього "стукати", тут всі на виду.
18. Адекватник / 16 січня 2018, 15:48
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
19. Адекватник / 16 січня 2018, 16:01
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
20. Адекватник / 16 січня 2018, 16:03
15.Selena2017
«Порадіти б поповненню автопарку для невідкладної допомоги, так ні, треба жовчно позлоститися. »

Тут мова йшла не про поповнення автопарку, а про нераціональне використання бюджетних коштів під прикриттям так званого патріотизму. Можна було порадуватися і за менші гроші, але щоб це зрозуміти теж треба логіку включити, а вона ніяк не включається.
21. Beri Mor / 16 січня 2018, 16:09
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
22. Адекватник / 17 січня 2018, 08:47
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
23. Ltava / 17 січня 2018, 12:21


Змінено 18.01.2018, 06:54
24. Beri Mor / 17 січня 2018, 12:41
23.Ltava
« Ін ше питання якість машин ! Чи Ви будете переконувати що ГАЗЕЛЬ краща Citroen Jumper ? »

А "Гелендваген Брабус" ще краще!Давайте купимо,в нас же інших проблем немає,головне патріотично пов.йобуватися.
25. Selena2017 / 17 січня 2018, 13:27
А які проблеми важливіші від врятування людського життя???
Якщо хворого вчасно та комфортно доставлять у потрібний заклад і нададуть кваліфіковану допомогу - це має комусь так уже муляти?! Хто хоче, нехай повертається в дике минуле.
26. Beri Mor / 17 січня 2018, 13:48
25.Selena2017
«А які проблеми важливіші від врятування людського життя???
Якщо хворого вчасно та комфортно доставлять у потрібний заклад і нададуть кваліфіковану допомогу - це має комусь так уже муляти?! »

Балачка про те,що краще,врятувати одного,з комфортом,та назло кацапам,доставивши в лікарню на "Сітроені",чи двох хворих,але без комфорту та патріотизму на двох "уазиках"?
27. Selena2017 / 17 січня 2018, 14:18
Позитивні зміни в житті відбуваються хоч і повільно, але
невпинно. І ніяке бурчання цьому не зашкодить. Медикам теж хочеться працювати в цивілізованих умовах, тут якраз і місце для їхнього патріотизму професійного. А про "назло кацапам" краще б помовчати. У всьому нормальному світі на здоров"ї не економлять.
28. Адекватник / 17 січня 2018, 15:27
25.Selena2017
«А які проблеми важливіші від врятування людського життя???
Якщо хворого вчасно та комфортно доставлять у потрібний заклад і нададуть кваліфіковану допомогу - це має комусь так уже муляти?! »

По-перше, хворому по барабану на чому його довезуть у лікарню. Йому якби довезли і вилікували. А це вже велике питання. Не буде грошей, то його й назад відвезуть на тому Сітроені, а то ще й не відвезуть, а пішки відправлять. А по-друге, мова тут про раціональне використання коштів, а не про допомогу. Допомоги при рехформах не буде ніякої. ДО Сітроена потрібні ще горі, і, що гловне, лікаря. А лікарів у нас скоро зовсім не буде, бо й ті що з горем пополам чомусь навчилися, й ті поїхали ляхам унітази мити. Так що невідомо де краще - у "дикому минулому", яке по суті було нормальним життям, чи у болотному майбутньому. От ніяк не пойму, чи я так незрозуміло пишу, чи то до селени так туго діходить. От коли людина йшла собі гарним лісом, а потім їй якийсь Сусанін вказав, що коли вона піде в болото, то там знайде рай, і вона вперто все дужче залазить у трясину болота і так же вперто рахує, що у гарному лісі було дико і некомфортно. І вона все лізе і лізе далі у болото в надії на якесь майбуття, якого вже ніколи не буде. Може в такій алеглорії зрозуміліше?
29. Адекватник / 17 січня 2018, 15:31
26.Beri Mor
«Балачка про те,що краще,врятувати одного,з комфортом,та назло кацапам,доставивши в лікарню на "Сітроені",чи двох хворих,але без комфорту та патріотизму на двох "уазиках"?»

Для селени краще врятувати одного на Сітроені. А якщо не буде Сітроена, то уазиками ваще нікого не возити, хай подихають, і це буде героїчним проявом патріотизму. СУГС. Один дивак у Вінниці навіть розібрав газовий котел, щоб не було гау агресора у хаті. Вже втретє про це пишу і ссилку давав, аде видаляють. Подивимось, чи й за цим разом видалять. Ніяк не воторопаю, що у цьому секретного. Про це було і по тель-авідєнію.
30. Адекватник / 17 січня 2018, 15:33
27.Selena2017
«Позитивні зміни в житті відбуваються хоч і повільно, але
невпинно.»

Алєс! Тепер зрозуміло, чому селена так за Ситроен ратує.
31. Ltava / 17 січня 2018, 22:25


Змінено 18.01.2018, 06:48
32. Beri Mor / 17 січня 2018, 22:44
31.Ltava
«А чому не можна двох, трьох чи більше швидко і якісно доставити в лікарню ? В чому протиріччя ? А в уазік більше влазе !!! Насипом везтимем:))»

О,з"явився,видно на «точку» бігав.Тепер треба потриндіти.Ладно,поясню,зважаючи на передделірійний стан стройбатівця.Одне віддалене від райцентру село знаходиться на півночі району,друге на півдні.І там,і там знаходяться пацієнти,які потребують негайної госпіталізації.Як забрати їх одним "Сітроеном"?Дійшло тобі,кращий представник нації?

Змінено 17.01.2018, 22:53