Вихованці Кременчуцької виховної колонії обговорювали свій перший тиждень життя на волі (фото)

Вихованці Кременчуцької виховної колонії обговорювали свій перший тиждень життя на волі

17 січня 2018 року з вихованцями державної установи «Кременчуцька виховна колонія», в рамках реалізації рекомендацій експертів Проекту Ради Європи і Європейського Союзу та в рамках Курсів підготовки до звільнення, провели  тренінгові вправи, спрямовані на розвиток у юнаків соціальних та життєвих навичок після звільнення.

Під час виконання вправи «Мій перший тиждень життя на волі» юнаки описали, як вони уявляють свій перший тиждень після звільнення: чим буде займатися, з ким спілкуватися та зустрічатися, які найважливіші питання будуть вирішувати. Обговорили також і перелік державних та громадських організацій, до яких хлопці можуть звернутися за допомогою при необхідності. Визначили з якими позитивними та негативними моментами вони можуть зіштовхнутися. З хлопцями провели міні-дослідження «Цінності», під час якого вихованці визначали цінності, які вони здобули протягом їхнього перебування в колонії. Кожний із юнаків називав ті цінності, які стануть йому необхідними для успіху в суспільному та сімейному житті. А зокрема, зазначили: бути чесним, виконувати закони, поважати старших, цінити батьків, дружбу і свободу тощо. В колективі хлопці сформували цінності майбутнього життя  та побудували їх в ієрархічному порядку.

«Вихованців інформували, що заздалегідь заплановані дії, думки про своє найближче майбутнє, складання "мисленого плану" та визначення пріоритетних життєвих цінностей допоможуть створити чіткі цілі і більш легко їх реалізувати», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.


Автор: Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька
Поділитися:
18 січня, 10:10 | Регіон: Кременчук | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації