Приорiльськi новини спорту

Чемпіонат із шахів виграє Ігор Пилипенко

28 січня в приміщенні Центру культури та дозвілля Царичанської селищної ради точилися запеклі двобої за шахівницями між представниками інтелектуальної гри приорільського краю. На змагання, які проводились за коловою системою, прибули десять шахістів з різних куточків Приорілля. На призові місця претендувала переважна більшість. Призери визначалися в останньому турі. Чемпіоном району став Ігор Пилипенко (6.5 очок).

На друге місце претендували два шахісти, які набрали по 6 очок і між собою зіграли в нічию.

За коефіцієнтом Бергера друге місце дістається Андрію Ященку, а третя позиція у Олексія Хребто.

Призери нагороджені медалями та грамотами Царичанського ФСТ «Колос».

Футзальні баталії

27 та 28 січня пройшли поєдинки IX та X туру першості району з футзалу.

У суботу відбулися три матчі. У першій зустрічі могилівський «Оріон» переміг команду «Ветеран» з рахунком 19:11.

У другому матчі між командами «Лелеки» (Рудка) — «Сталь» (Китайгород) рівноцінна боротьба була лише в першому таймі (8:8). У другій половині зустрічі китайгородці не змогли гідно протистояти рудчанам і гра закінчилася перемогою «Лелек» (26:10).

Третій суботній поєдинок закінчився перемогою «Динамо» над ДЮСШ (12:7).

Найцікавішим поєдинком у неділю стала зустріч між командами «Мир­2» (Царичанка) — «Лелеки» (Рудка).

Початок першого тайму був за мирянами (2:0), а ближче до середини тайму рахунок зрівнявся (5:5), далі ініціатива переходить до рудчан і вони ведуть (7:5, 11:6). Кінець першого тайму проходить під диктовку мирян і їм вдається вирівняти гру. На перерву команди пішли з нічиєю (12:12).

Другий тайм розпочинається активними атаками футзалістів із Рудки. За декілька хвилин їм вдається зробити відрив у забитих м’ячах. На 33 хвилині матчу рахунок на табло 19:13 на користь «Лелек».

Середина другого тайму пройшла за переваги мирян і їм вдається за 7 хвилин до кінця поєдинку зрівняти рахунок (19:19). Відзначився хет­триком Вадим Кисличний та дублем Сергій Крамаренко. Кінцівка двобою проходить за домінування рудчан і вони здобувають перемогу (23:20).