Невезіння «Орілі» та характер «Ветерану»

Минулий тур вищої ліги чемпіонату Новосанжарського району подарував іще кілька яскравих матчів. Одні команди втрачали перемогу на останніх секундах гри, інші — проявляли характер і відігравали відставання у кілька м’ячів.

«Оріль» знову не втримує перемогу

Нехворощанська «Оріль» два останні матчі у вищій лізі провела на досить високому рівні. І мала усі шанси отримати три очки і у грі зі «Старсом», і у матчі з «Чистою криницею». Проте, виграючи у «Старсу» з рахунком 4:1, нехворощани дозволили суперникам зрівняти рахунок і звести гру до нічиєї. Схожим вийшов сценарій матчу «Орілі» проти «Чистої криниці». Футболісти із Нехворощі вигравали упродовж всього матчу. Після першого тайму рахунок був 1:0 на користь «Орілі», у другому таймі команда вигравала спочатку 3:1, потім 4:2. Коли «Чиста криниця» зуміла зрівняти рахунок — 4:4 — здавалося, що хід гри зараз буде переломлено. Проте «Оріль» зусиллями Геннадія Пеляка та Володимира Дегтеренка забила два м’ячі поспіль — 6:4. Грати залишалося лише три хвилини. Проте за хвилину до кінця «Чиста криниця» скоротила відставання у рахунку, а за 15 секунд до фінального свистка Євген Гусак ударом метрів із 15‑ти зрівняв рахунок — 6:6! «Оріль» у другому матчі поспіль не втримує перемогу, а «Чиста криниця» рятується від поразки.

А от новосанжарський «Ветеран» у другому матчі поспіль проявляє найкращі бійцівські якості та характер. І у грі із «Зорею-2» і у матчі із «Гетьманом» новосанжарська команда поступалася більшу частину першого тайму, але потім змінювала хід поєдинку на свою користь. У матчі із «Гетьманом» новосанжарці програвали з рахунком 2:0. Проте іще до перерви встигли забити суперникам три м’ячі та вийти уперед. У другому таймі гра вже йшла у одні ворота і «Ветеран» забезпечив собі комфортну перемогу — 8:3.

Виграли цього тижня і обидві руденківські команди. «Зоря-1» обіграла «Ряське» з рахунком 4:1, а «Зоря-2» була сильнішою за «Колос» — 4:2. Із таким самим рахунком «Маяк» виграв у міцного «Старсу» — 4:2.

«Чкаловець» і «Кернел» лідирують у першій лізі

У першій лізі чемпіонату без втрат залишились лише дві команди. «Чкаловець» цього тижня переграв «Ворсклу» з рахунком 4:1, а «Кернел» був сильнішим за «Сокіл-2» — 5:3. Інша команда із Соколової Балки цього тижня святкувала перемогу над «Оріллю» з Лівенського — 8:3. «Мажор» та «Колос-2» розійшлися нічиєю — 5:5. А «Чиста криниця-2» виграла у «Чкалового» — 8:6.

«Кернел-2» влаштував камбек

У другій лізі після трьох турів лідером став «Кернел-2» із Поліг, який має по 9 набраних очок разом із нехворощанським «Ветераном», але забив у своїх матчах більше м’ячів. У поточному турі «Кернел-2» після першого тайму поступався футболістам із «Маяка-2» з рахунком 2:1. Проте наприкінці другого тайму команда змогла забити два голи поспіль та вирвала вольову перемогу — 3:2.

Із різницею у один м’яч переміг суперників із Полузір’я сухомаячківський «Темп» — 4:3. Із таким самим рахунком «Ветеран» із Нехворощі обіграв «Третій тайм» — 4:3. «Ворскла-Сталкер» розгромила «Лиман» — 11:6. А «Поліція» отримала технічну перемогу над «Судівкою», яка припинила виступи у чемпіонаті — 10:0.