Приорiльськi новини спорту

Царичани — чемпіони з шахів

11 лютого в приміщенні Центру культури та дозвілля пройшли командні змагання з шахів. На змагання прибули шість команд, які за коловою системою змагалися за командне чемпіонство.

З першого і до останнього туру впевнено провела двобої за шахівницями команда «Царичанка-1», яка у підсумку стала чемпіоном.

Перемогу для царичанської команди здобували:

Ігор Пилипенко, Олексій Хребто, Наталія Пльонкіна.

Друге місце здобуває «Царичанка-2», а третє виборює команда села Китайгород.
Команда-переможець нагороджена кубком і грамотою, а команди-призери – грамотами.

Турнір пам’яті земляка

10–11 лютого в спортивному залі Царичанської ДЮСШ відбулися футзальні поєдинки на Кубок імені Яременка, воїна- інтернаціоналіста, який загинув у Афганістані.

У суботу пройшли попередні поєдинки, переможці яких здобули путівки до півфіналу.

Це «Мир-1» та «Мир-2» з Царичанки, «Оріон» (Могилів) та «Лелеки» (Рудка).

Згідно жеребкування, першими змагалися за вихід до фіналу команди «Мир-1» (Царичанка) та «Оріон» (Могилів).

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і закінчився мирно (1:1).

Другий тайм проходив у напруженій боротьбі, але наприкінці зустрічі оріонівці свій шанс не втратили, скориставшись помилками царичан виривають надважливу перемогу (7:5).

Другий матч за путівку до вирішального поєдинку проходив між командами «Мир-2» (Царичанка) та «Лелеки» (Рудка).

Цей двобій проходив теж у напруженій боротьбі.

Перший тайм закінчився з рахунком 6:5 на користь царичан.

У другому таймі ситуація не змінилася і «Мир-2» перемагає з рахунком 12:8.

Після невеликої перерви відбувається фінальний поєдинок.

Початок першого тайму проходить за переваги могилівських футболістів. На 10 хвилині матчу рахунок на табло 6:1. До кінця першого тайму ситуація на майданчику не змінюється і на перерву команди пішли при рахунку 9:4 на користь «Оріону».

У другому таймі гра дещо вирівнюється, але могилівські футболісти доводять поєдинок до перемоги 15:12.
Перехідний кубок імені Яременка отримує команда «Оріон».

Нагородження проводив заступник голови Царичанської районної громадської організації воїнів‑інтернаціоналістів «Захист» Віктор Білик.

На знімку: Володарі кубка імені Яременка.

Автор: Володимир Тимошенко

15 лютого 2018, 16:17 | Царичанка | Спорт і здоров'я