Матч із травмами і швидкою допомогою

Під час гри «Колоса» та «Проц­Енерго» двоє «колосян» отримали травми. Олегу Грубому навіть викликали медиків і госпіталізували.

Після кількатижневої перерви минулими вихідними продовжився районний чемпіонат із міні­футболу.

Озерянам дуже складно було грати проти кобеляцького «Граніту». Справа в тому, що команда з Озір паралельно бере участь у футбольному турнірі, який проходить у Горішніх Плавнях. І в суботу цим футболістам одночасно потрібно було грати в обох містах. Тому в Кобеляки вони приїхали вп’ятьох, та ще й без голкіпера. Під час матчу один із гравців цієї команди травмувався і догравати озерянам довелось учотирьох. «Граніт» відіграв цей матч досить легко, забивши суперникам п’ять голів. Щоправда, навіть без замін озеряни відквитали два м’ячі — 2:5.

«Гелаксі» упевнено переграли «Іванівку». За два тайми вони забили два голи. Першим відзначився Андрій Поцелуйко, другим — Володимир Калюжний. Отож, 2:0 — перемога кобелячан.

Емоційним і травматичним виявився матч між лідером турнірної таблиці «Проц­Енерго» і «Колосом». Олег Бажан та Андрій Міщенко  цього разу не підсилили «колосян». У першому таймі рахунок відкрив гравець «Колоса» Олег Грубий. У одному з моментів «проценергівець» Роман Солошенко відібрав м’яч у Ігоря Таранушича. «Колосянин», намагаючись повернути кулю, ударився об голову суперника і розсік обличчя. У другій двадцятихвилинці Олег Грубий вийшов віч­на­віч із голкіпером Ярославом Соловйовим. Воротар «Проц­Енерго» миттєво схопив м’яч, а Олег врізався йому в плече головою. Грубого вивели з поля і викликали «швидку», підозрюючи в нього струс головного мозку. До завершення поєдинку рахунок зрівняв Едуард Іщенко. У підсумку нічия, 1:1. На щастя, медики оглянули Олега Грубого та не виявили в нього серйозної травми.

Хоча «Маленькі Сови» виграли у вільховатського «Водника» з рахунком 4:2, але в останньому матчі їхні атаки складно назвати влучними. Можливо, так позначилась відсутність бомбардирів Олега Маньківського і Олександра Борзовця. За сорок хвилин «Сови» схибили більше десяти разів. Тричі футболісти влучали в перекладину, інші рази — у стійки. За «Водник» забивав Денис Мартиненко, за «Сов» — Максим Крейс (двічі), Євген Волочай і Андрій Тіняєв.

Вдалою була субота для друголігової команди «Дніпро». Спершу світлогірці 9:1 перемогли канавську «Оріль», а потім 6:2 — «Дрижину».

У інших матчах були зафіксовані такі результати: І ліга: «Молодь» — «Лан» — 0:2, «Червоні Квіти» — «Челсі + Буцики» — 4:1; ІІ ліга: «Маяк» — «Урожай» — 4:1, «Котовське» — «Сокіл­2» — 5:6; ІІІ ліга: «Молодь» — «Кірове» — 6:2.