У планах — спортмайданчики, дороги і водогони

У планах — спортмайданчики, дороги і водогони

При підготовці до 21 сесії Кобеляцької районної ради депутати обговорили вільний залишок на 2018 рік. Виявилось, що ця сума по району становить 30 мільйонів гривень. Тижневик з’ясував, які органи місцевого самоврядування мають найбільші суми на своїх рахунках та куди планують їх витрачати.

Як пояснив «ЕХО» керівник фінансового відділу райдержадміністрації Андрій Дацко, 30 мільйонів рахуються разом із залишком Бутенківської об’єднаної територіальної громади. Він складає майже п’ять мільйонів. Крім того, якщо відкинути оборотно-касову готівку, що має обов’язково залишатись на рахунках міської, селищної і сільських рад, то сума вільного залишку дорівнює 23 787 796 гривень.

 

Детальніше читайте у газеті «ЕХО» №10(756) від 08.03.2018


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
9 березня, 15:16 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації